Rüyada Beyaz Yatak Görmek

Rüyada beyaz bir eşya görmek, hayırlara, güzelliklere, saadete, kısmete, dileklerin kabul olacağına, mutluluğa ve düzenli iyi bir hayata karşılık gelir. Aynı zamanda beyaz renk, dürüstlük, asalet, itibar ve yücelik, rüyada beyaz yatak görmek ise hak edilmiş güzelliklere erişip rahatlamayı simgeler. Rüya gören kişiye bu rüya ile emellerine ulaşacağı, layık olduğu sevgi ve saygıyı bulacağı müjdelenir.

Bazı tabirlere göre rüyada görülen yatak bir kadına işaret eder. Rüyada beyaz yatak görmek, öncelikle rahatlık ve huzurdur, ayrıca temiz, yumuşak huylu, ahlaklı, hayırlı, bir kadına yâda eşe yorulur. Aynı zamanda rüyada görülen beyaz yatak, önü açık, aydınlık bir yola veya istirahata yorulur

Rüyada Beyaz Bir Yatakta Uyumak

En güzel, en hayırlı rüyalardan biridir. Rüyada beyaz bir yatakta uyumak, hem iş hem de özel hayatta mutluluğa ve başarıya işaret eder. Rüyasında beyazlar içerisinde bir yatakta uyuduğunu gören kişinin ailesinde mutluluk hiç eksilmeyecek, bekâr kişiler ise hayatlarının kısmetlerini bulacaklardır. İş hayatında ve aile hayatında rahatlığa erişileceğine ve mutlu olunacağına rivayet edilir.

Rüyada Beyaz Yatak Odası Almak

Rüya sahibi evli ise eşi ile çok iyi anlaştıklarına, karşılıklı birbirlerine güven duyduklarına, sevgi ve saygı içerisinde bir hayatları olduğuna ve mutlulukların daim olacağına rivayet edilir. Rüya sahibi bekâr ise yakında evleneceğine, her bakımdan temiz, hayırlı bir eş ile mutlu bir yuva kuracağına yorumlanır.

Rüyada Beyaz Yatak Yorgan Çarşaf Sermek

Rüyayı gören kişinin düzenini kurmak için bazı planları olduğuna ve bunları hayata geçirmek için dürüst ve inançlı bir şekilde çalıştığına tabir edilir. Rüyada beyaz yatak yorgan sermek, zorlukları aşarak kazanılan rahat hayata, kazanılan helal mala, hayal edilen eşe ve yuvaya yorulur.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Nas

Rüyada bembeyaz bir odadaydım beyaz bir yatakta yatıyordum iki tane kara sinek beni rahatsız etti uyandırdı, ben anne anne diye çığlık atmaya başladım elimi sineklere doğru uzattım ikiside bir anda yattığım yastığın üstüne düştü ölmüşlerdi .
Ondan sonra ayağı kalktım ayağımın altına birşeyler geldi .Bir baktım ki ayağımın aldında simsiyah büyük örümcekler ve diğer çeşitli siyah böcekler yerlerde küçük örümcekler daha sonra elime de böcekler geliyor .
Bu arada sürekli anne anne diye çığlık atıyorum.Ama annem beni duymuyor ve ağlıyordum
Yorumlarsanız sevinirim

Oya

Rüyamda en bariz hatırladığım, bir odada bembeyaz 3 tek kişilik yatak var. Biri farklı odada, diğerleri de yan yana bir odada duruyor. Ben aradaki holdeyim. Her bir yatağın üzerinde üstü yeşil örtü ile kaplanmış, yaldızlı yazı ve motiflerle işli, düzgünce yerleştirilmiş 3 tabut gördüm. Bir de rüyanın başında vefat eden eşimin yine daha önce vefat eden anne ve babasını cansız, çıplak olarak yerde şekilsiz gördüm. Korktum. Yorumlarsanız sevinirim.