Rüyada Beyaz Perde Görmek

Rüyada beyaz perde görmek birçok farklı şekilde yorumlanır. Rüyada görülen beyaz perde bazı işleri saklamaya, cimri bir insana, meraklı bir arkadaşa, istenmeyen bir misafir kadına işaret eder. Hane kapısındaki yeni beyaz perde, etraftan gelebilecek sürekli üzüntüye, eski perde ise kısa süreli üzüntüye yorumlanır. Beyaz perdenin yırtık pırtık olması ferahlığa, dürüst ve mütevazı bir yaşama, sevince tabir olunur.

Bazen de bekâr biri için rüyada beyaz perde görmek kendilerini yalnızlıktan ve yoksulluktan koruyacak biri ile evlenecek olmaya işaret sayılır. Bir perdenin asılı olduğu yerden farklı bir yerde asılıyor olduğunu görmek, uzun zamandır süren bir sıkıntının hayırla bitecek olduğunu gösterir. Katlı duran ağır bir perde üzüntülerin daha da katlanacağına yorulur. Rüyasında evine beyaz bir perde astığını gören kişinin çok güvenilir, sabırlı, kanaatkâr ve ağzı sıkı olduğuna hükmedilir.

Rüyada Beyaz Perde Almak

Rüyada beyaz perde almak, kişinin sade ve açık bir hayatı olduğuna, gizli saklı hiç bir şeyi olmadığına, bazen de sır tutamayan bir kişi olup yakınlarına zarar verdiğine delalettir. Rüyasında beyaz perde aldığını gören kimsenin üzerine büyük bir baskı veya sorumluluk yükleneceğine, stres yaşamasına neden olacak olayların meydana geleceğine yorulur.

Rüyada Beyaz Perde Yıkamak

Rüya sahibinin beyaz perde yıkadığını görmesi iyi ve yararlı işlerle ilgilendiğine, dürüst ve güvenilir dostluklar kuracağına tabir edilir. Bazı tabirlerde rüyada beyaz perde yıkamanın, kişinin kötü insanlar ile başının belaya gireceğine, zorluk ve engeller ile karşılaşacağına fakat galip geleceğine rivayet edilir.

Rüyada Beyaz Perde Dikmek

Rüyada beyaz perde dikmek, maddi gelir sağlamak ile açıklanır. Rüyayı gören kişinin geçim sıkıntısının kalkacağına, borçlarını ödemeye, maddi anlamda güçlenmeye, kimseye muhtaç duruma düşmeden, kendi çabaları ile dertlerinden kurtulup feraha kavuşacağına yorumlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın