Rüyada Beyaz İp Görmek

Rüyada beyaz bir nesne görmek her zaman hayra yorulur. Rüyada ip görmek, düzenli ve varlık içinde geçecek bir hayata rüyada beyaz ip görmek ise iş hayatında itibar kazanmaya, kısa bir süre içinde mevki ve kazanç sahibi olunacağına işarettir. Rüyada görülen beyaz ip eğer çok kısa ise bir hastalık geçireceğinize ama sonunda iyileşeceğinize, uzun ise ömrünüzün uzun olacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kadın ise sağlam bir evlilik, erkek ise iş hayatında yükselme olarak da açıklanır.

Rüyada Beyaz İp Görmek ile İlgili Farklı Yorumlar

Rüyada beyaz ip görmek bazı rüya yorumcularına göre; kalbinize göre bir dost, arkadaş edineceğinize, bazı yorumculara göre de kısmetin açılması, şanslı günlerde olunacağı ve sıkıntıların nihayete ermesi anlamına tabir olunur. Bazı olumsuz tabirlerde ise rüyada beyaz ip görmek; iş ve kazancın artacağına fakat dini inancınızın zayıflayacağına, zarar göreceğine, hor görülme ya da aşağılanma yaşayacağınıza ancak sonunda bu kötü durumdan kurtulacağınıza ve yaptıklarınızdan ötürü pişmanlık duyacağınıza yorumlanır.

Ünlü filozof İbn-i Sina’nın rüyada beyaz ip görmek ile ilgili ‘sizin veya aile yakınlarınızın hayırlı çocukları dünyaya geleceği ve bu çocukların herkesin beğendiği, imrendiği, övgüyle bahsettiği kişiler olacağı’ yorumu bulunur.

Rüyada Beyaz Yün Yumağı Görmek

Rüyasında beyaz yün yumağı gören kişinin aile hayatının büyük bir sevgi ve sadakat içerisinde geçeceğine, eşler arasında muhabbetin eksik olmayacağına, sağlam bir mutluluk yumağı olunacağına işarettir.

Rüyada Beyaz Bir İpe Tutunduğunu Görmek

Rüyasında beyaz bir ipe tutunan kişinin, ona doğru yolu gösteren erdemli, faziletli bir kişiden yardım alacağına, himayesine gireceğine ve büyük destek göreceğine yorumlanır.

Rüyada Beyaz İp ile Aşağıya İnmek

Rüyada beyaz bir ip ile aşağıya inen kişi için, hata yaptığına, yanlış işler peşinden gittiğine, günah işlediğine sonunda da bulunduğu mevki ve konumdan dışlanacağına, iş ve aile hayatında sorunlar yaşayacağına yorulur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın