Rüyada Beyaz Havlu Görmek

Rüyada beyaz havlu görmek, kısmet ve fayda görmeye işarettir. Temiz, yumuşak, güzel bir havluyla kurulanan kişinin, eline çok temiz fırsatlar ve kazançlar geçeceğine yorumlanır. Rüyada görülen havlu çoğu kez yeni bir iş, yeni bir sorumluluk olarak açıklanır. Yüzünüzü beyaz bir havlu ile kuruladığınızı görmeniz, sabırlı çalışmalarınız ile tasarladığınız, emek verdiğiniz işin çok hayırlı sonuçlanacağına yorumlanır.

Bir rivayete göre de rüyada beyaz havlu görmek; bir tanıdık hakkında kötü bir söz söylemekten, bir dosta yapılan haksızlık ve kötülükten ötürü vicdan azabı duyulacağına işaret eder.

Rüyada Beyaz Havlu Satın Almak

Rüyada beyaz havlu yeni ise rüya sahibinin hayatını feraha çıkaracak ve refah içerisinde yaşatacak gelişmelerin yaşanacağını gösterir. Rüyada beyaz havlu almak ise kısmetinizi elde etmek için küçük fedakârlıklarda bulunacağınıza işarettir. Kalabalık bir ortamda alışveriş yaptığınızı ve bir havlu aldığınızı görmeniz, rakiplerinizin önüne geçeceğiniz, fırsatınızı kendiniz yaratacağınız anlamına gelir.

Rüyada Beyaz Havlu Hediye Almak

Rüya sahibi kişinin birisinden beyaz bir havlu hediye aldığını görmesi kendisine bir şans, bir teklif sunulacağına yorulur. O kişi ile ilgili bir işte, fikir ve güç birliği yaparak dost olmaya, başarılı ve hayırlı işler ortaya koymaya alamet eder.

Rüyada Beyaz Havlu Asmak

Rüyada beyaz havlu asmak; rüya sahibinin kalbini kırdığı, üzdüğü, küs olduğu kişilerden af dileyeceği, kendini bağışlatmak için girişimde bulunacağına yorumlanır.

Rüyada Beyaz Havlu Yıkamak

Rüyada beyaz havlu yıkamak; kötü düşüncelerden arınmak, temiz ve dürüst çalışmak ile bol kısmet görüleceğine yorulur. Rüyayı gören kişinin çalışkanlığının, işlerindeki takdirin ve sağlıklı oluşunun değerini anlayarak yaşayacağı şanslı bir hayatı olacağını müjdeler.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın