Rüyada Beyaz Güvercin Görmek

Rüyada beyaz güvercin görmek, güvenilir bir elçiden gelecek iyi havadislere, samimi sadık arkadaşa, temiz sıcakkanlı bir eşe yorumlanır. Beyaz doğruluğun, dürüstlüğün, saflığın ve güzelliğin, güvercin ise gelecek haberlerin sembolüdür. Görülen rüyada bu ikisi beraber olduğunda hayırlı haberler ve olacak olan gelişmelere işaret sayılır. Rüyada hangi vaziyette görülürse görülsün, güvercin sevinçli haber ve mutluluğa işarettir.

Rüyada beyaz güvercin görmek, bazı durumlarda esaretten kurtulmak, özgürlük anlamına da gelir. Rüya sahibinin özgürlüğünü kısıtlayan içindeki zor durumdan, ağır yüklerden kurtulacağı, uzaklaşma isteğinin gerçekleşeceği şeklinde yorumlanır.

Ayrıca rüyada beyaz güvercin görmek rüya sahibi için hayırlı bir evlilik ile de ilgilidir. Bu rüyayı gören kişi, düzgün ahlaklı ve yanında huzur duyacağı bir eş bulur ve mutlu bir yuva kurar. Kişinin aile hayatı da dürüst ve birbirine çok bağlı bir şekilde devam eder.

Rüyada Beyaz Güvercin Uçurmak

Rüyada kendisine doğru uçarak bir güvercinin geldiğini görmek, çok kısa süre içinde uzaktan gelecek iyi bir habere, dileklerinin Allah Teâlâ tarafından kabul olunduğuna yorulur. Kişiye ummadığı bir yerden bir mektup, zarf veya bir iletişim aracı ile gelen haber şaşkınlık ve büyük sevinç yaratacaktır.

Rüyada Beyaz Güvercin Beslemek

Rüyada beyaz güvercin beslemek, hayırlı bir son için dürüstçe çalışmayı, sabrı simgeler. Bir işte mevkide yükselme, bir işe girme veya bir teklif almaya yorulur. Yine rüyada beyaz güvercin beslemek uysal, temiz bir eşe işaret eder. Rüyada beyaz güvercin besleyen bekâr ise kendisine uygun, ahlaklı ve saf biriyle evlenir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın