Rüyada Bıldırcın Yumurtası Görmek

Rüyada bıldırcın yumurtası gören kişinin iyi niyetli hareket ettiğini, açık sözlü olduğunu, yardımsever bir kalbi ve iyi bir ahlakı olduğunu gösterir. Bütün işlerini dürüst bir şekilde yapan, kazancını bileğinin gücüyle elde eden bir kişi olduğu, birçok iyilik yaptığı, canlılara saygı gösterdiği ve kimsenin kalbini kırmadan yaşadığı şeklinde yorumlanır. Kadınlar için hamile olduğunu öğrenmek anlamını taşıyan bu rüya, işle ilgili meselelerdeyse, meyvelerini gelecekte verecek yatırımlar yapılacağını gösterir. Rüya sahibi kişinin maddi kazancının günden güne artacağını, ileride zengin ve mutlu bir kişi olacağını müjdeler.

Rüyada Bıldırcın Yavrusu Görmek


Söz konusu rüya, hayırlı olduğu telakki edilen rüyalardan biridir ve çocuğu olmayan kişiler için çocuk sahibi olacakları müjdesi demektir. Kişinin uzun süredir dua ettiği ve olması için yalvarıp yakardığı bir durumun gerçekleşeceğinin işareti olan bu rüya, erkek çocuk sahibi olmayı işaret eder.

Rüyada Bıldırcın Yavrusu Tutmak

Rüyasında bıldırcın yavrusu tutan kişinin büyük bir şansa sahip olunacağına işaret eden bu rüya, rüya sahibinin evinde her zaman sevgi dolu ve huzurlu bir ortam olacağının, manevi anlamda doyurucu bir hayatın ve iyi huylu çocukların göstergesidir. Çalışma şartlarının iyiliğine ve işle alakalı dertsiz tasasız bir sürece delalet eden rüya, rüyayı gören kişinin yatırım yapmak için çok uygun bir dönemde olduğuna, karşısına çıkacak olanakları iyi değerlendirmesi gerektiğine delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Şükriye Meraklı

Rüyamda yanyana iki tane haşlanmış ve soyulmuş yumurta gördüm. Biri bıldırcın yumurtası diğeri normal tavuk yumurtasıydı? Selamlar

Derya

İki adet bıldırcın yumurtası veriyordu biri onları alıyordum.sonra iki adet daha getiriyordu haşlanmış soyuyordum bunları satıları aklarından çok küçük iki yumurta yarısına dönüşüyordu elimde veren kişiye bunlar tam pişmiş değilmi diye soruyordum evet diyordu ama iyi bakınca pişmedini görüyordum sarısı akıyordu.bu direk beni öldürür diyordum bu arada hamileyim şuan az pişmiş et ve hayvan ürünleri zararlı bana