Rüyada Bıyık Almak

İnsanlar uyku durumlarında birçok rüya görebilir. Bu rüyaların anlamları konusunda bilgi arayışı içerisindedirler. Rüyasında bıyık aldığı gören kişi, hayatından büyüklü küçüklü sorunlardan kurtulmak ve kurtulduğu bu sorunlar neticesinde de kafa dinlemek isteyecek demektir. Rüya sahibi,  kısa süreliğine de olsa ailesini de yanına alarak stres atmak için dışarı çıkacağına yorumlanır.  Rüyanın maddiyatla ilgili olduğu da ifade edilen yorumlardan biridir.

Rüyada Cımbızla Bıyık Almak

Rüyada cımbızla bıyık aldığı görmek, rüya sahibi kişinin yapmak istediği her şeyi riske etmeden düşündüğü ve kendisini huzursuz eden şeyi hayatından çıkaracağına yorumlanır. Rüya sahibi vefalı bir kişi olduğuna yorumlandığı gibi nam bakımından da bir üne kavuşulacağına delalettir.

Rüyada Başkasının Bıyığını Almak

Rüyada başkasının ayağını aldığı gören kişi, yaşamında gereksiz işlerle uğraşmaktan yorulan kişinin tüm yaşantısında kendisini mutsuz hissettiğine yorumlanır.  Aynı zamanda kişi  istediği makama gelebilmek için kişiliğinden ödün vermediği için amacına bir türlü ulaşamadığını işaret eder. Rüyanın bir diğer yorumu da  kişiyi kullanmaya çalışan veya her istediğini yaptırmak isteyen bir yöneticiye, göründüğünün aksine davranışlarda bulunan arkadaşlara da yorumlanır.

Rüyada Bıyık Almanın Psikolojik Yorumu

Rüyada bıyık alma anlam olarak saçma gelse de , psikolojik olarak açıklaması da vardır.  Yorum olarak iktidara ve baskıcı tutuma karşı gelindiğini, kişinin hürriyetini her şeyin üstünde tutmasından dolayı çevresinden gördüğü baskılara boyun eğmediğini ifade eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın