Rüyada Çamaşır Durulamak

Rüyasından çamaşır duruladığını gören kişi, uğraştığı bazı işlerden artık uzaklaşması gerektiğini kendince ve gönlünce yaşaması gerektiğine yorumlanır. Rüyanın diğer anlamı çalışma hayatında sorun yaşayan aynı zamanda kendi hatası yüzünden uzun zamandır vicdan azabı duyan kimselerin, hatalarını telafi edecekleri bir fırsat yakalayacaklarına ve işlerini düzelterek yeniden moral bulacaklarına, güç kazanacaklarına delalettir.

Rüyada Kirli Çamaşır Durulamak

Rüyada kirli çamaşır duruladığı gören kişi, çeşitli nedenlerden dolayı yarım bıraktığı işleri başkanlarını kandırmaya yönelik davranış olarak yorumlanır.  Rüyanın yorumlandığı durumlardan birisi de kişinin günahlardan kurtulmak, af dilemek yerine hala aynı yoldan gidildiğine ve her geçen gün dibe batırıldığına delalettir.  Bu durumda kişi aşırı inatçı, kibirli hareketleri yüzünden sonradan düzeltemeyeceği ve pişman olacağı durumlar içine düşeceğini yorumlanır.

Rüyada Akarsuda Çamaşır Durulamak

Rüyasında akarsuda çamaşır duruladığını gören kişi, kurtulmak istediği tüm kötü olaylardan kurtulmak istediğine ve bundan dolayı da başarılı olunacağına yorumlanır.  Kişilerde ferahlık oluşacağı anlamını taşıyan rüyada kişi geçmişinde yaptığı günahlardan kurtulmak isteyeceği bunun içinde büyük mücadele içerisine gireceğine işaret edilir.

Rüyada Çamaşır Durulamanın Psikolojik Yorumu

Rüyada çamaşır durulamasının psikolojik bir yorumu vardır. Öncelikli olarak bu rüya yenilenmek, daha çok umudun olduğu bir hayat kurmak, hatalarını silmek için gayret gösteren rüya, sahibinin de sıfırdan başlamak için duyduğu yoğun arzunun da ifadesi anlamına gelir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın