Rüyada Beyaz Renk Görmek

Sıklıkla hayırla tabir edilen bir rüyadır. Tabi renkler neyle beraber ya da neyde görüldüğüne bağlı olarak farklı anlamlar taşıyabilir. Ne olduğunu tanımlayamadığınız beyaz renkli bir şey gördüyseniz eğer ve bu durum rüyanızda sizi bunaltmamışsa mutluluk, hayır ve huzur gibi güzellikleri müjdelediği söylenebilir.

Rüyada Beyaz Kar Görmek

Rüyada beyaz kar yağdığını gören kişinin güzel bir döneme gireceği tabir edilir. Kar üzerinde yürümek ise şifaya ve sağlık problemlerinin yaratmış olduğu kötü psikolojiden kurtulmaya işarettir.

Rüyada Beyaz At Görmek

Başarıları müjdeleyen bir rüyadır. Rüya sahibinin hayatında tabiri caizse kıyaslandığı kimselerle ya da mesleki anlamda rakip olduğu kişilere karşı üstün bir başarı göstereceğine delalet olarak kabul edilir.

Rüyada Siyah Renk Görmek

Genel anlamda parasal konulara yorulan bir rüyadır ancak rüyada siyahın nerede görüldüğü tabir adına büyük bir önem taşır. Örneğin cekette görmek, ayrılığa, maddi problemlere işaret ederken, ayakkabıda siyah görmek bolluğa ve berekete delalet kabul edilir.

Rüyada Kırmızı Renk Görmek

Güzellikle tabir edilen bir rüyadır. Rüyasında kırmızı renk gören kişinin, hayatında çok heyecanlı gelişmelerin yaşanacağı ve rüya sahibinin daha önce hiç yaşamadığı güzellikteki hislere yelken açacağı rivayet edilir. Bu gelişmeler genellikle özel hayata delalet eder.

Rüyada Yeşil Renk Görmek

Mesleki hayatı ve arkadaş çevresini tabir eden bu rüya, kişinin hayatının her alanında dilediği şeylere kavuşabileceğini müjdeler. Evine hakim olacak olan bolluk ve bereket sayesinde ekonomik sıkıntılara düşmeden yaşamaya delalettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın