Rüyada Beyaz Masa Görmek

Bilimsel konulara olan ilgiye işaret eder. Rüyada beyaz masa görmek rüya sahibinin bitirilmemiş çalışmalarını başarıyla sonlandırarak, çalışma ortamındaki konumunu yükselteceği, yönetici vasfı taşıyacağı tabir edilir. Rüya sahibi, çalışan bir kimse değil de eğitim gören biriyse akademi çalışanı olabileceği ya da tıp alanında bir dala atılacağı rivayet edilir.

Rüyada Masa Görmek

Çok sık rastlanan tabirlere göre rüyada masa, çalışma hayatı üzerinden yorumlanır. Belgelerle ilerleyen işleri işaret eder. Rüya sahibinin çalışkanlığı ile amirleri tarafından takdir edildiğine ancak ailesinin işe düşkünlüğü yüzünden çatıştığına delalettir.

Rüyada Masa Temizlemek

Dobra bir kimseye işaret eder. Rüya sahibinin yanlış bulduğu durumları kişilerin yüzlerine direkt söyleyen, hoşlanmadığı hiçbir şeyi yapmayacağı, öyle durumların içine düştüğünde de tepkisini sert bir şekilde belirttiği tabir edilir.

Rüyada Beyaz Masa Satın Almak

Rüya sahibi tarafından, içinde bulunduğu sürecin hızlı bir şekilde bitirileceği işaret edilir. Bu süreç bazı tabirlere göre gönül meselelerine yorulsa da bazılarına göre iş hayatını tabir eder.

Rüyada Beyaz Zarf Satın Almak

Hayalleri peşinden koşmak konusunda ısrarcı olan rüya sahibinin hedefine ulaşabilmek adına tetikte olduğu, amacına ulaşmasını sağlayacak her türlü olanağı fark edeceği ve çok güzel bir şekilde değerlendirerek başarıya erişeceği rivayet edilir. Rüya sahibi evliyse bu rüya, mülk sahibi olmaya, bekar kişiler için de hayırlı bir izdivaca işaret eder. Bazı tabircilere göre güzel yatırımlar yapılacağına delalettir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Serpil

Rüyada beyaz masa üzerinde ekmek kırıntıları vardı. Ben de bu kırıntıları temizliyordum. Yorumlar mısınız?