Rüyada Beyaz Keçi Görmek

İzdivaç döneminde olan kimseler için gerginliklerin habercisidir. Rüyada beyaz keçi görmek düğünle alakalı bazı olayların tarihlerinin ertelenmesini gerektiren problemler yaşamaya, eşler arasında çıkacak olan gerginliklere delalettir. Evlilik sürecinde olmayanlar için meslek hayatında ufak tefek tersliklerin atlatılmasıyla problemsiz bir sürece girileceğini işaret eder.

Rüyada Beyaz Koyun Görmek

Yaşam kalitesinin yükseleceğini tabir eden güzel rüyalardandır. Rüyasında beyaz koyun gören kimsenin mesleğinde ya da iş ortamında en üst mevkilere çıkarak çalışanlarını yöneteceği rivayet edilir. Çalışmayan kimseler için bu rüya dertlerden uzaklaşmaya ve bir süreliğine de olsa huzur bulmaya işaret eder.

Rüyada Beyaz Koyun Kesmek

Bir kalabalığı yönetebilecek vasfa sahip olmaya delalettir. İtibar görmeyi, din konusunda övgü toplayacak işler yapmayı, günahkar kimseleri hak yoluna çekmeyi işaret eden hayırlı bir rüyadır. Bazı tabircilere göre geleceği garanti altına almaya yetecek güzel yatırımların işaretçisidir.

Rüyada Beyaz Kedi Görmek

Bir zaman sürecek olan problemlerin ardından gelecek huzurun habercisidir. Rüya sahibinin hayatının çoğu alanında birden çok problemin yaşanacağı ve hangi birini nasıl çözeceğini bilemediğinden bocalayacağı tabir edilir. Ancak biraz sabır ve dirençle problemlerin kolayca çözüleceği rivayet edilir.

Rüyada Beyaz At Görmek

Lüks bir hayata işaret eder. Rüyada beyaz at görmek hayırla tabir edilir ve rüya sahibinin şansının açılacağı, mesleğinde ya da eğitiminde başarı yakalayarak hayallerine kavuşacağı rivayet edilir. Etrafındaki kimseler tarafından saygı duyulan biri olacağına delalettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın