Rüyada Kendini Çıplak Görmek

Rüyada kendisini çıplak olarak gören kişi, aile yaşantısında meydana gelen sıkıntılardan kurtulacak demektir. Rüyada kendi çıplak görmek, aynı zamanda kişinin iş yaşamından kaynaklı sorunları kısa sürede çözeceğine işarettir.

Rüyada Bir Kadının Kendini Çıplak Görmesi

Rüyayı gören kişi kadın ise kişinin, hakkında çıkacak dedikodular yüzünden canının sıkılacağına ve adına leke sürüleceğine işarettir. Eğer rüyayı gören kişi evli ise kısa bir süre sonra ayrılacak demektir.
Rüyada Bir Yerde Kendini Çıplak Görmek
Rüyayı gören kişinin büyük sıkıntılar yaşayacağına ve geri dönülmez işlerin içine gireceğine işarettir.

Rüyada Çıplak Vaziyette Koştuğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin ahlâklı ve düzgün birisi olmasına rağmen, kendisine atılan iftiradan dolayı, haksızlığa uğrayacağına ve çok üzüleceğine işarettir.
Rüyayı gören kişi resmi bir kurumda çalışıyorsa, görevinden uzaklaştırılacak demektir.

Rüyada Anadan Doğam Birini Görmek

Rüyasında anadan doğma birisini gören kişi, geçmişte işlediği günahlarından dolayı affedilecektir. Rüyayı gören kişi sonraki yaşamında hep iyi şeyler yapacak ve yaratıcının rızasını kazanacaktır.

Rüyada Bir Mescitte Soyunduğunu Görmek

Rüyada mescitte soyunduğunu gören kişi, Allah yolunca çalışacak demektir. Rüyayı gören kişi iyi işler yapacak ve günahlardan uzak yaşayacaktır.

Rüyada Kırmızı Bir Elbiseden Soyunmak

Rüyasında kırmızı elbise çıkararak soyunan bir kişi, uzun bir süre çektiği hastalıktan kurtulacak ve şifa bulacaktır. Rüya gören kişi sonraki yaşamında bir daha hastalık yüzü görmeyecektir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (3)

Emine

Kızım, dayısını ve kendisini çıplak olarak yatakta görmüş. Bu rüya ne anlama gelir?

Ramazan Kıvanç

Rüyamda büyük bir arazide kendimi çıplak görüyordum. Tanımadığım biriyle karşılaşıyorum ve utanıp haya yerimi elimle kapatıyordum. Rüyam ne anlama geliyor? Yorumlar mısınız?

Nesle

Rüyamda çıplak olarak dış kapı önünde duruyordum. Karşıda komşular gizlice bana bakıyordu. İki erkek vardı. Yan komşularım çıktı ve onları gördüler ama bana bir şey demediler. Sanki beni görmüyorlardı. Kendi aralarında konuşuyorlardı. Bu ne anlama geliyor?