Rüyada Kaçtığını Görmek

Rüyada kendisini kaçarken gören kişi korunuyor demektir. Rüyayı gören kişinin hareketleri ve sözleri ile kötü şeyler yapmaktan kaçındığına işarettir. Rüyada kaçtığını görmek, kişinin yalandan ve kötü işler yapmaktan yaratıcıya sığındığına işarettir. Rüyayı gören kişi hayatı boyunca iyi işlerle uğraşacak ve iyi insanlarla karşılaşacak demektir.

Rüyada Düşmandan Kaçtığını Görmek

Rüyada düşmandan kaçtığını gören kişi, içindeki şüphelerden ve korkulardan arınacak, manevî güce kavuşacak demektir. Bu sayede kişi daha güçlü olacak ve yoluna çıkan bütün engelleri başarıyla aşacaktır. Ayrıca rüyayı gören kişi etrafındaki kötü insanlardan da uzak duracak demektir.

Rüyada Askerden Kaçtığını Görmek

Rüyayı gören kişinin akılcı ve mantıklı yaklaşımlarla her problemin üstesinden geleceğine işarettir. Kişinin önceki yaşamında almış olduğu hatalı kararlardan ders alacağını ve bir sonraki kararlarında daha dikkatli olacağını gösterir.

Rüyada Koşarak Kaçtığını Görmek

Rüya sahibinin sağduyulu ve sabırlı olduğunu gösterir. Rüyayı gören kişi soğukkanlılığı sayesinde başkaları için çözümsüz olabilecek sorunları kolayca aşabilecektir.
Rüyayı gören kişiler genelde; mantıklı, soğukkanlı, sağduyulu kimselerdir.

Rüyada Evden Kaçtığını Görmek

Rüyayı gören kişinin hayatından ve bulunduğu ortamdan sıkıldığını gösterir. Rüyayı gören kişinin kısa süreliğine de olsa, bulunduğu ortamdan uzaklaşması gerektiğini gösterir.

Rüyada Kavgadan Kaçmak

Rüyasında kavgadan kaçtığını gören kişi, yaşamında çözemediği bir sorundan dolayı kendisini yiyip bitiriyor demektir. Rüyayı gören kinin sorunu çözüldüğünde, aslında boş yere üzüldüğünü anlamasını sağlayacaktır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın