Rüyada Birinin Öldüğünü Duymak

Aksiliklerin yaşanacağı bir dönemin habercisi olarak tabir edilir. Rüyada birinin öldüğünü duymak rüya sahibinin gerçekleşmesini umduğu bazı durumların hüsranla son bulacağına, bu hüsranın ciddi can sıkıntılarına sebep olacağına delalettir. Eğer böyle bir rüya gördüyseniz, çevrenizdeki insanlardan destek görmeyi beklemek yerine kendinizi iyi hissedebileceğiniz hobilere, ibadetinize yönelerek duygusal anlamda daha güçlü olabilirsiniz. Dine yönelmeniz hem Allah’ın takdirini kazanmanıza yardımcı olur hem de kendinizi daha sakin ve huzurlu hissetmenizi sağlar.

Rüyada Ölüm Haberi Almak

Rüyada birinin öldüğünü duymakla aynı biçimde tabir edilen bu rüya, talihsizliğe işaret eder. Rüya sahibinin olumlu sonuçlar beklediği çalışmaların, beklentilerin dışında sonuçlar vermesine delalettir.

Rüyada Birinin Öldüğünü Görmek

Sanıldığının aksine hayırla tabir edilir. Rüyada birinin öldüğünü gören kimsenin hayatında güzel gelişmeler olacağı ve bu gelişmelerin olumlu etkilerinin hayatın her alanında gözleneceği rivayet edilir. Öldüğü görülen kimsenin de benzeri mutlulukları yaşayacağının habercisidir.

Rüyada Aileden Birinin Ölmesi

Hane fertlerinden bekar olanların izdivacına ya da rüya sahibinin bir yeğen sahibi olmasına işaret eder. Bunun dışında ev ahalisinin tümünü ilgilendiren ve herkesi sevindiren güzel gelişmelerin de habercisidir. Rüyada kardeşin ölmesi, kardeşin itibar sahibi bir kimse olacağına alamettir.

Rüyada Kollarında Birinin Ölmesi

Bazı konulara dikkat edilmesi konusunda uyarıcı rüyalardandır. Rüya sahibinin biraz kaba olduğu ya da bencillik yaptığı gibi çevreye rahatsızlık verebilecek tavırlar içerisinde olduğunun habercisidir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (3)

Gökhan solak

Rüyamda şuan hasta olan bir yakinimin olum haberini aldım yanlız annesi ellerini açıp göklere doğru isyan ediyordu artik doğan güneş beni düşman bilsin diye isyan ediyordu bunun anlamı nedir şimdiden teşekkür ederim..

Rumeysa

Rüyamda araba koltuğunda üç çeşit tarak vardı. İkisi kokuluydu. Biri kokmuyordu. Kokmayanı elime alıp inceledim. Bu ne anlama geliyor?

Burçak

Yaklaşık 1 haftadır rüyamda her gün bir başkasının ölüm haberini alıyorum ve bu kişiler uzun zamandır görüşmediğim veya ünlü kişiler oluyor. Üst üste görüyor olduğum bu rüyalar neye işarettir?