Rüyada Beyaz Pantolon Giymek

Rüyada beyaz pantolon giymek, rüyada beyaz bir nesne görmek ile yakın anlamlar taşır. Beyaz giyindiğini görmek; rüya gören kişinin dürüst, yalın ve samimi bir karakteri olduğunu ve de temiz ve ahlaklı oluşunu resmeder.

Rüyada beyaz pantolon giymek; henüz evlenmemiş kişiler için evlilik yolunda atılacak adımlara, evli kişiler için de başlanılan bir işte hayırlı kısmetler bulunacağına işarettir. Hasta bir kişi için çabucak iyileşme görüleceğine, uzun bir hayata, sağlıklı olmaya tabir edilir. Rüyada beyaz pantolon giymek, aynı zamanda zat-ı muhteremin dini bütün, inançlı bir insan olduğuna da yorumlanır.

Rüyada Beyaz Pantolon Satın Aldığını Görmek

Rüyada beyaz bir pantolon satın almak, iş ve çalışma hayatı ile ilgili gelişmelere işaret eder. Yeni bir işe veya mevcut işte yeni projeler, planlar yapmaya veyahut özel görevlere imza atmaya işaret olarak açıklanır. Ayrıca rüyada beyaz pantolon satın almak, temiz işlere, hayır dağıtılacak görevlere gelmek şeklinde de tabir bulur.

Rüyada Yırtık Beyaz Pantolon Giymek

Rüyada eskimiş, yırtık beyaz bir pantolonun giyildiğini görmek yarım kalan işlere ve bu işleri tamamlamak için birtakım yardımlar alınacağına işaret eder. Yırtık beyaz pantolon, hayırla sürdürülen bir işin sekteye uğrayacağına, kısmet açıklığına rağmen işlerin göze gelerek yolunda gitmemesine yorumlanır.

Rüyada Kirli Beyaz Pantolon Giymek

Rüyasında bir beyaz pantolon giyerken kirli ve lekeli olduğunu gören için başlanılacak bir işte hayır yoktur. Rüyada kendisini üzerinde kirli beyaz bir pantolon ile düğününde gören için de yapılacak evlilik sorunlar ile dolu zor bir evliliğin habercisidir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın