Rüyada Başını Örtmek

Rüyada başörtü görmek, rüyayı gören kişinin bayan olması halinde, kendisin koruyup kollayan, kıymet vererek yücelten, sadık kalacak bir gönül bağına veya yakın bir dosta yorumlanır.  Rüyayı gören kişinin bay olması durumunda ise; sorumluluk aldığına veya alacağına, tedbirli bir insan olduğuna işaret eder.

Rüyada başörtü görmek çoğu tabirlerde evlilik ile bağdaşlaştırılır. Rüyasında başına bir örtü, eşarp taktığını gören kişi tez zamanda dünya evine girer.

Rüyada Başını Renkli Bir Başörtüsü ile Örtmek

Evliliğin nasıl bir seyir izleyeceğinde ise rüyada başa örtülen nesnenin rengi belirleyicidir. Rüyada canlı renkli başörtüleri genellikle iyi bir evliliğe, koyu ve soluk renkli başörtüleri ile başını örtmek sıkıntılı aile hayatına yorumlanır.

  • Rüyada başını beyaz renkli bir eşarp gördüğünü gören kimseyi çok rahat mutlu bir evlilik bekleyecektir.
  • Rüyada başını kırmızı renkli başörtüsü ile örttüğünü görmek; sevgi yüklü, birbirine çok bağlı bir evlilik ile yorumlanır.
  • Rüyada yeşil başörtüsü ile başını örttüğünü görmek; dürüst, birbirine saygılı bir evliliğe karşılık gelir.
  • Rüyada başını mor renkte başörtüsü ile örten kişi itibarı yüksek zengin biri ile evliliğini sürdürecektir.
  • Rüyada başa örtülen siyah bir başörtüsü görmek; keder ve kahırdır. İyi gitmeyecek bir evliliğe, hayırsız biri ile beraberliğe işaret sayılır.

Rüyada Başını Hediye Bir Başörtüsü ile Örtmek

Erkek veya kadın olsun rüyayı gören kişinin hayatında önemli değişiklikler meydana gelecek, gayet korunaklı, sevilen sayılan bir hayatı olacaktır. Bu rüya aynı zamanda şanslı bir döneme girileceğini de müjdeler. Kişinin çalışma hayatında sağlam dostluklar kuracağına, gayretlerini takdir eden bir yönetici, idareci ya da amire yorumlanır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!