Rüyada Camış Görmek

Rüyada camış görmek, rüyayı gören insanın son derece ihtiyatlı, sabırlı olduğuna, çevresine karşı duyarlı ve titiz davrandığına, davranışlarıyla çevresindeki insanlara örnek bir duruş sergilediğini ifade eder. Büyükbaş hayvan cinsinden olan camış veya manda rüyada; mert, işinde maharetli, güvenilir, çalışmayı seven, önemli insanlara işarettir ayrıca güce ve cesaretli kişilere, emin arkadaşlara karşılık gelir.

Rüyada camış görmek; iyi, olumlu duyumlar alacağınıza, servet ve saadete, bir camışın size doğru yürüdüğünü görmek; güçlü bir yakınınızdan destek göreceğinize veya uzaktan bir dostunuzun geleceğine, camış sahibi olduğunuzu veya camış eti yediğinizi görmek kazancınızda artışa, sinirli, zapt edilemeyen bir camış görmek ise tehlikeye, kötü gelişmelere tabir edilir. Bazen de rüyada görülen camış; zahmet çekmeye, çok çalışmaya ve güç işlere yorumlanır.

Rüyada Camış ile Tarla Sürdüğünü Görmek

Rüyada camış ile tarla sürdüğünü görmek; güçlü bir ortak ile yapılacak iyi işler, mal mülk kazanmak ve ganimet ibaresidir. Çiftçilik ile uğraşan kişi için bu rüya ihtiyaç ve yoksulluğa delalet sayılır. Bazı tabirlere göre de parayı, malı, ün ve şöhreti seven tamahkâr kişilere yorumlanır.

Rüyada Camış Sürüsü Görmek 

Rüyada camış sürüsü görmek; çevredeki aklıselim insanlara, vicdanlı sağlam karakterli dostlara, huzur bulunacak olan arkadaşlık ortamlarına işaret eder. Rüyasında çok sayıda camış sahibi olduğunu gören cesur kişi, bir topluma önderlik eder. Camışların suda yüzdüğünü görmek; maddi manevi önü açık bir kazanca, camışların ahırda olduğunu görmek; servet sahibi olmaya ve mutluluğa tabir edilir.

Rüyada Camış Kestiğini Görmek

Bu rüyanın pek hayra yorulmadığını söyleyebiliriz. Rüyada camış kestiğinizi görmeniz; zarar ve ziyana uğramanız, belaya bulaşmanız, yanlış davranışlar yüzünden sosyal bir ortamdan dışlanmanıza yol açacaktır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın