Rüyada Beyaz Kuş Görmek

Rüyada beyaz kuş görmek çok hayırlı bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişinin umut ettiği şeyler hayırla neticelenir. Dileği varsa gerçek olur. Müjdeli haberleri karşılar. Rüya sahibine destek ve cesaret veren insanlar olur. Bu şekilde yürüdüğü yolda kendinden daha emin ve güven içinde ilerler.

Rüyada Beyaz Kuş Tüyü Görmek

Rüyada beyaz kuş tüyü görmek tıpkı rüyadaki tüy gibi hafifler. Bu rüya dertlerin, sıkıntıların, hüzünlerin sona ereceği manasına gelir. Rüya sahibinin belini büken hangi konu varsa, o konu hayırla sonuçlanır. Hastalıktan muzdaripse şifa bulur, maddi sıkıntı çekiyorsa selamete çıkar, ilişkilerinde problemler varsa muhabbetleri düzelir.

Rüyada Beyaz Kuş Beslemek

Rüyada beyaz kuş beslemek rüya sahibinin amaçlarını ve ideallerini simgeler. Rüyadaki kuşu beslediği gibi, kendi hayalleri ve hedefleri için gayret gösterip, onları gerçekleştirmek adına mücadele eder. Rüya sahibi, günü birlik bir yaşam yerine maksadı ve güzergâhı olan bir yaşam tarzını seçmiş biridir.

Rüyada Beyaz Kuş Yakalamak

Rüyada beyaz kuş yakalamak rüya sahibinin çok büyük bir fırsatı yakalayacağına delalettir. Bu fırsat onun hayatının akışını bile değiştirecek kadar büyük olabilir. Hem maddi hem manevi anlamda kendisini çok başka yerlere taşıyacak olan nasip artık onun olacaktır.

Rüyada Beyaz Kuş Öldürmek

Rüyada beyaz kuş öldürmek hayırlı bir rüya değildir. Rüya sahibinin çok değerli birini ya da çok ender denk gelecek bir kısmeti kendi elleriyle kaçıracağına işarettir. Bu kaçırılan kısmet bir daha rüyayı gören kişiye nasip olmayabilir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!