Rüyada Beyaz Dut Görmek

Rüyada beyaz dut görmek kişinin dini açıdan yol alacağına ve daha çok Allah rızasını gözeterek yaşayacağına işarettir. Bazı tabircilere göre ise beyaz dut kişinin büyük bir destek alacağına alamettir.

Rüyada Beyaz Dut Ağacı Görmek

Rüyada beyaz dut ağacı görmek gören kişiye göre farklı yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi evli değilse, hayırlı bir eş ile nikâhlanacaktır. Borçlu bir kimseyse, borçlarından kurtulacaktır. Maddi ya da manevi olarak sıkıntıları olarak biri için bu rüya, genel olarak feraha ermek manasına gelir.

Rüyada Beyaz Dut Ağacı Dikmek

Rüyada beyaz dut ağacı dikmek kişinin gücünün artacağına, bir makam sahibiyse yetkisinin artacağına, ticaret ile uğraşıyorsa iş hacmini genişletip kuvvetleneceğine, hane içindeki sözünün kıymetleneceğine işarettir.

Rüyada Beyaz Dut Toplamak

Rüyada beyaz dut topladığını gören kişinin ne zamandır gayret ettiği ve hayal ettiği bir konuda istediği gibi bir netice alacağı rivayet edilir. Bu kişinin dileği gerçekleşir ve müjdeli bir haber ile sevince boğulur.
Rüyada Beyaz Dut Yemek
Rüyada beyaz dut yemek kişinin talihiyle alakalıdır. Rüya sahibinin nasibi ve şansı artar, evinde ve kazancında bereket çoğalır. Ayrıca hane içindeki muhabbet tatlanır ve huzuru katlanır.

Rüyada Beyaz Dut Kurusu Görmek

Rüyada beyaz dut kurusu görmek nasiptir. Bu nasibi bazı tabirciler hayırlı bir evlada sahip olmak şeklinde yorumlarlar. Kimine göre ise rüyasında beyaz dut kurusu gören büyük hüzünler ve sıkıntılar sonrasında, büyük sevinçler ve ferahlık ile ödüllendirilecektir. Sabrının mükâfatını, maddi ve manevi olarak rahata ererek alacaktır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Bayram uner

Ruyamda beyaz dut’a bal dokup yiyiyordum tabiri nedir acaba