Rüyada Beyaz Çamaşır Görmek

Rüyada beyaz çamaşır görmek; kişinin iyi ahlak sahibi olup iç dünyasının ruh temizliğine ve olumlu davranışlarına yorumlanır. Rüyada çamaşır; kişinin davranışlarının bilinçaltındaki sembolüdür. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada beyaz çamaşır görmek; inançlarında doğruluğa, imanı bütün bir Müslüman olmaya işaret eder.
Rüyada beyaz çamaşır görmek; genel anlamda kişinin iyi işleri ve hareketlerine yorumlanır. Bazı rüya tabircilerinin fikrine göre de; sağlığına düşkün, titiz insanlara bazen de fazlaca müşkülpesent insanlara işaret sayılır.

Rüyada Beyaz Çamaşır Giydiğini Görmek

Kişinin kirli çamaşırlarını çıkarıp yeni ve temiz beyaz çamaşırlar giydiğini görmesi; mutluluk verici haberlere, güzel düşünceler ile hayırlı işler içinde olmaya yorumlanır. Rüya gören kişinin ailesi ve çevresi içinde sevilip sayıldığına, örnek davranışları ile herkesin takdirini kazanacağına tabir edilen rüyadır.

Rüyada Beyaz Çamaşır Yıkamak

Rüyada zaten beyaz olan çamaşırların yıkanması insanın dürüstlüğünden, imanından emin olmasına yorulur. Rüyada kirli olan beyaz çamaşırların yıkandığını ve yıkanırken de beyazladığını görmek; kişinin iyi yolda olup davranışlarına çok dikkat ettiğine tabir edilir. Rüyanın tersi de aynı nispette olumsuzluk ile açıklanır.

Rüyada Beyaz Çamaşır Asmak

Kişinin namusu ve ahlakının herkes tarafından bilinip tanınacağına, kişinin samimiyeti ve iyi niyetleri ile güven timsali olduğuna veya bazı olumsuz söz ve davranışlardan sonra kişinin güven tazeleyeceğine yorumlanır. Rüyada çamaşırlarını kalabalığın içinde astığını gören için rüya iyiye yorulmaz; aile içi meselelerin dilleneceğine, sırların hane dışına çıkacağına gösterge sayılır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın