Rüyada Beyaz Örümcek Görmek

Rüyada beyaz örümcek görmek ferahlığa, sıkıntıların sona ereceğine, geçmişten bu güne taşınan bir ve huzursuzluk veren bir sorunun halline işaret eder. Rüyasında beyaz örümceği gören kişinin geçmişte yaşadığı bir olayın veya yaptığı bir hatanın hala tesirinde olduğuna, iç sıkıntısı yapan bu durumun artık çözüleceğine yorulur.. Hayır duası almak, ihtiyaç sahiplerine yardımda bulunmak, bir dostun yardımını görmek olarak da tabir edilir.

Rüyada Beyaz Örümcek Öldürmek

Zor ele geçen önemli bir fırsatı kaçırmak bu yüzden de iş hayatında istenilen yükselmeyi yapamayıp vasat bir statüde kalmak, hatalı davranışlar ve bencillik yüzünden güzel bir dostu ya da evlenmek istenilen kişiyi kaybetmek, iyi niyetle sunulan bir teklifi anlamayarak geri çevirmek şeklinde tabir edilir. Eğer örümcek kaçarsa üstüne yük olan kişilerden kurtulmaya dalalet eder.

Rüyada Örümcek Öldürmek

Rüyayı gören kişiye ve ailesine zarar veren veya vermek isteyen bir kimseyi alt etmek, bir iftiradan kurtulmak, maddi sorunları aşmak, özel hayatta, iş veya eğitim hayatında karşılaşılan engelleri aşmak olarak yorumlanır. Kötü niyetli, fitne fesat bir kişiyi ifşa etmek, huzursuzluk veren bir duygudan veya düşünceden kendisini kurtarmak olarak da yorumlanır.

Rüyada Örümcek Ağı Görmek

Evin içinde örümcek ağı görmek, darlığa ve yaşanacak ile içi sıkıntılara işaret eder. Eğer örümcek ağı temizleniyorsa zor günlerin biteceğine, yokluğun geçeceğine, hanenin aydınlanacağına yorulur. Aydınlık bir geleceğe, evde berekete ve dost meclisinde bulunmaya, iş hayatında faydalı ortaklara yeni ve kazançlı fırsatlara dalalet eder

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Sibel Bayraktar

Ruyamda odanin tozunu aliyordum o sirada kucuk ince bacakli bir orumcek tek yapilmis ince bir agin uzerinde duruyor sonra bir tane inci tuttugnu fark ettim sonra toz almaya calisirken onun agini da temizledim sonra o orumcek beyaz bir orumcek oldu ve tuttugu inciyle birlikte yukari davana dogru cikti orumcek daha sonra bardagin icine geldi oraya beyaz kalin bir ama naylon aeklinde ag ormeye basladi inciyi cok kalin bir ag icine aldi o sirada kapi onunden gibi cocuk sesine benzeyen sesler ilahi soyluyordu ben orumcek beyaz orumcegin nedense hep sag tarafina kaliyordum bana donerek bende bunu yapabilirim dedi bende oylemi dedim. basladi ilahi tabirinde. Sibeli gul gibi goster sibeli gul gibi goster demeye daha once ilahi soyleyen kisilerinde melekler oldugunu soyledi. Bana soyledigi sozleri duyunca ben aglamaya basladim ben onun agini bozdugum halde bana tek kelime bile etmedi benim icin ilahi okudu diye dusundurken ve aglarken uyandim. Insallah ruyam hayirli olur bir aciklama getirebilirseniz cok sevinirim simdiden tesekkur ederim. Iyi gunler.

Ceylan

Rüyamda evimizin balkonunda küçük, hafif kahve renginde bir örümcek ve yanında ondan büyük, yarısı siyah yarısı beyaz bir örümcek vardı. Ben örümceklerden korktuğum için, onları öldürmenin nasıl olacağını düşünüyordum ve aklıma temizlik malzemelerini karıştırıp onlara doğru fışkırtmak geldi. İçeride karışımı yaptıktan sonra balkona en yakın arkadaşımla beraber çıktık. Biz balkonun bir ucuna geçtik ve elimizdeki spreylerle beraber örümceklere baktık. Onlar da bize bakıyordu. Biz korktuk. Uzun süre durduktan sonra büyük olan siyah-beyaz örümcek gitti. Biz de küçük olana sıkarken, büyük siyah-beyaz örümceğin gelip beni ısırmasıyla uyandım. Yorumlar mısınız?