Rüyada Beyaz Kar Görmek

Rüyada beyaz kar görmek rüyayı gören kişinin beklediği haberin geleceğine ama biraz sabırlı olması gerektiğine delalet eder. Rüyada beyaz kar görmek rüyayı gören kişinin ileri ki yaşlarda yapacağı evliliğe de yorumlanıyor. Rüyanın görüldüğü zamanda kış mevsimi ise kişinin kazancı artar. Mevsimsiz bir zamanda karın yağdığını gören kişi ise işlerinin bozulacağına delalettir.

Rüyada Siyah Kar Görmek

Rüyada siyah kar görmek rüyayı gören kişinin sıkıntıya düşeceğine ve bir felaket ile karşılaşacağına yorumlanır. Rüyayı gören kişini murtlu olan evliliğinin sona ereceğine, aile yaşamının olumsuz yönde etkileneceğine, işlerinin bozulacağına da delalet ediyor.

Rüyada Kar Yağdığını Görmek

Rüyada kar yağdığını görmek rüyayı gören kişi kış mevsiminde karın yağdığını görüyor ise işleri düzelir ve geliri de artar. Kış ayının dışında kar yağdığını görmek ise rüyayı gören kişi evli ise eşi ile arası açılır, nişanlı ise nişanını atar ve işinde çeşitli sıkıntılar yaşar şeklinde yorumlanıyor.

Rüyada Kirli Kar Görmek

Rüyada kirli kar görmek rüyayı gören kişinin pek hayırlı olmayan bir döneme gireceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin dertlerinin artacağına ve sıkıntılı bir döneme gireceğine işaret eder. Maddi anlamda yaşanacak olan sıkıntının yanı sıra sağlık ile ilgili de sorun yaşanabileceğine delalet eder.

Rüyada Kar Yemek

Rüyada kar yediğini görmek ise kış mevsiminde görülmüş bir rüya ise oldukça güzel olan haberler alınacağına yorumlanıyor. Eğer kış mevsimi dışında görülür ise bazı olumsuz olaylar ile karşılaşılabileceğine delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın