Rüyada Beyaz Taş Görmek

Rüyada beyaz taş görmek mal sahibi olmaya delalet eder. Aynı zamanda rüyada beyaz taş görmek rüyayı gören kişinin adının altın harfler ile yazılacağına, insanlık tarihi için büyük bir buluşa imza atacağına ya da mesleki anlamda oldukça başarılı olacağına delalet eder. Bazı âlimlere göre ise rüyada beyaz taş görmek sağlam ve iyi olan dostlar bulmaya yorumlanıyor.

Rüyada Nehrin İçinde Beyaz Taş Görmek

Rüyada nehrin içinde beyaz taş görmek rüyayı gören kişinin geleceği hakkında bilgiler veren bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin gelecek ile ilgili olarak kurmuş olduğu hayallerinin bir bir gerçekleşeceğine delalet olan bu rüya aynı zamanda zengin olsa da asla kibre kapılmadan eski dostluklarına devam edeceğine ve inancından sapmayacağına delalet eder. Bazı âlimlere göre ise iş hayatından sıkıntılı zamanlar geçirse de rüya sahibi gelirinde bir azalma ile karşılaşmayacağına işaret olarak kabul ederler.

Rüyada Yolda Beyaz Taş Bulmak

Rüyada beyaz taş bulmak rüyayı gören kişinin güç sahibi olacağına delalet eder. Rüya sahibi ne kadar büyük bir taş bulur ise o kadar büyük bir güce sahip olacaktır.

Rüyada Evin İçinde Beyaz Taş bulmak

Rüyada evin içinde beyaz taş bulmak rüyayı gören kişiye gizlice yardım eden bir kişinin olduğuna yorumlanır. Rüyayı gören kişinin birçok sorununa onun haberi bile olmadan çözüm bulunduğuna da delalet eder.

Rüyada Taş Görmek

Rüyada taş görmek rüyayı gören kişi bekâr ise nişanlanmaya ya da evlenmeye delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!