Rüyada Beyaz Atlet Görmek

Rüyada beyaz atlet görmek rüyayı gören kişinin hayatından yeni ve güzel olayların gerçekleşeceğine, yeni bir başlangıç yapacağına delalet eder. Rüyada beyaz atlet görmek rüyayı gören kişinin sahip olduğu sırlara da delalet eder.

Aynı zamanda geçmişinde yaşamış olduğu olumsuz ve kötü olayları silerek yeni bir başlangıç yapacağına da yorumlanıyor. Bazı âlimlere göre ise rüyayı gören kişinin iyi bir insandan destek göreceğine de delalet eder.

Rüyada Beyaz Atlet Giymek

Rüyada beyaz atlet giymek ise rüyayı gören kişinin hatalarını düzelterek günahlarından da tövbe edeceğine delalet eder. Rüyada beyaz atlet giymek aynı zamanda rüyayı gören kişinin kötü anılardan da kurtularak yeni bir başlangıç yapacağına da delalet eder.

Rüyada Beyaz Atletin Kirlendiğini Görmek

Rüyada beyaz atletin kirlendiğini görmek rüyayı gören kişinin hata ve günaha girerek kötü yolla döneceğine delalet eder. Rüyasından atletinin kirlendiğini gören kişi aynı zamanda refahlıktan sıkıntıya düşer.

Rüyada Beyaz Atleti Yıkamak

Rüyada beyaz atleti yıkamak rüyayı gören kişini yapmış olduğu hataları anlayarak pişman olacağına, günahlarından tövbe edeceğine ve hayatından yeni bir sayfa açacağına delalet eder. Rüyayı gören kişi bekâr ise evlenmeye ve işinde başarılı olmasına da delalet eder.

Rüyada Temiz Atlet görmek

Rüyada temiz atlet görmek rüyayı gören kişiyi güzel anıların beklediğine delalet eder. Rüyayı gören kişi yaşadığı sıkıntılara sabretmesinin sonucunda çok güzel olaylar ile karşılaşacağına da yorumlanır.

Rüyada Atlet Satın Almak

Rüyada atlet satın almak rüyayı gören kişiye bir sır verileceğine delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Yusuf Yüksel

Rüyamda vefat eden babamı atlet değiştirirken gördüm.yorumlaya bilirmisiniz.

Ayşegül

Rüyamda beyaz atletli hafif ak saçlı 30-35 yaşlarında yakışıklı bir erkek ile beraberdim. Evliydik ve çok güzel vakit geçiriyorduk. Bulunduğumuz eve tanıdıklarımız gelip gidiyordu ve yakınlaşıyorduk. Beni çok güldürüyordu ve yanağından öptüğümü gördüm. Yüzü siyah sakallıydı. Rüyamı yorumlar mısınız?