Rüyada Beyaz Deve Görmek

Rüyada beyaz deve görmek adak ile tabir olunur. Rüyasında beyaz deve gören kişi adağını yerine getirecektir. Sıkıntı veren ve onu üzen ne varsa güzellikle neticelenecek ve bütün sıkıntılarında arınacaktır. Bu rüya çok büyük şans olarak da yorumlanır. Rüyayı gören kişi bilhassa dünyevi manada çok büyük sürprizler ve nasiplerle karşılaşacak, bekâr ise çok zengin biriyle evlenerek hayatını lüks içinde geçirecek, öğrenci ise imtihanlarından çok iyi neticeler alacaktır. Talih kuşu olarak da yorumlanan bu rüya saadetin, sefanın, aşk ile sürecek bir yuvanın, mülkün habercisidir. Bu rüyayı gören kişinin dileklerinin gerçekleşeceği rivayet edilir.

Rüyada Beyaz Deveye Binmek

Rüyasında beyaz bir deveye bindiğini görmek birçok farklı şekilde yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi bekâr bir kadın ise temiz bir erkekle yuva kuracaktır. Rüyayı gören kişi erkekse, bu rüya hac vazifesini yerine getireceği şeklinde tabir edilir. Aynı zamanda rüyasında beyaz bir deveye bindiğini gören kişinin sonu hayırlı ve aydınlık bir yolculuğa çıkacağı da rivayet edilir.

Rüyada Beyaz Deve Kesmek

Rüyada deve kesmek bazı âlimlerce keder olarak yorumlanırken, bazılarına göre başarıya erişmektir. Fakat rüyada deve kesmek genel olarak hayırlı bir rüya olarak kabul edilmez. Rüyasında bir deveyi hanesine yakın bir yerde kesmek, o kişinin hane halkından ya da hanesine girecek kadar yakın olduğu birinden kötü haber alacağına işarettir. Bu haber sağlık problemleriyle ilgili olup, vefat ile neticelenebilir. Hanesinden uzak bir yerde deve kesmek ise çok yakın olunmayan birinin ya da çok uzak bir akrabanın aynı şekilde kötü haberini almaya delalettir.

Rüyada Zayıf Bir Deve Görmek

Rüyasında zayıf, çelimsiz bir deve görmek mal kaybına işarettir. Rüyayı gören kimsenin malının bir kısmını kaybedeceği ya da ticarette kârının azalacağı, işlerin zora gireceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Deve Yavrusu Görmek

Rüyada deve yavrusu görmek çok uzun zamandır bir evlat sahibi olmayı bekleyen kişi için müjdeli haberdir. Hayırla bir evlat sahibi olacağının ya da yine çok uzun zamandır beklediği bir haberi alacağının işaretidir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın