Rüyada Beyaz Giymek

Rüyada beyaz giydiğini görmek beyaz rengin taşıdığı anlam gibi rüya sahibi için arınmaya işarettir. Bu kişi kötü bir çevreden, yanlış işlerden, günah sayılacak davranışlardan uzaklaşır ve daha masum ve doğru yaşamaya meyleder. Bu şekilde huzur bulur ve manen ve bedenen şifa bulur. Bu rüyanın bir başka yorumu ise rüyayı gören kişinin tabiatıyla ilgilidir. Rüyasında beyaz giydiğini gören kişi sıcakkanlı, güleryüzlü, tatlı dilli, tevazu sahibi bir kimsedir. Başkalarını hor görmez ve kibirli hallerden kaçınır. Zihnini bulandıran meseleler varsa bunların huzursuzluğundan da kurtulacaktır.

Rüyada Beyaz Elbise Giymek

Rüyada beyaz elbise giymek bekar bir kadın için yakın zamanda verilecek evlilik kararına işarettir. Bu evlilik kişinin çevresinde tanıdığı biriyle ve hayırlı bir şekilde olacaktır. Rüyayı gören kişi evli is bu onun evlat sahibi olacağı manasına gelir. Rüyasında beyaz elbise giydiğini gören kişi işiyle alakalı bir başarıya da kavuşabilir. Bir başka rivayete göre ise beyaz elbise giydiğini gören kişinin tövbeleri kabul olur. Bu rüya her anlamda çok hayırlı bir rüya olarak kabul edilir.

Rüyada Beyaz Ceket Giymek

Rüyada beyaz ceket giymek hayırlıdır. Rüya sahibi için daha ziyade iş hayatıyla ilgili bereket ve bolluk işaretçisidir. Eğer çok sıkıntılı bir süreçten geçmiş ise bu sürecin artık son bulacağı ve kötü günlerin geride kalacağı şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Beyaz Pantolon Giymek

Rüyasında beyaz bir pantolon giydiğini gören kişinin içi içine sığmayacak sevinçler ve heyecanlar yaşaması muhtemeldir. Bu kişi neye sahipse onları artıracaktır. Mülk sahibiyse mülkü, ün sahibiyse ünü, itibar sahibiyse itibarı çoğalacak ve daha mutlu olacaktır. Bu rüyayı gören kişi için hayatının yönüne bazı olumlu değişiklikler de olabilir.

Rüyada Beyaz Gelinlik Giymek

Rüyasında beyaz bir gelinlik giydiğini gören kişi hayalindeki erkekle evlenebilir ya da kavuşmak istediği biri varsa ona kavuşabilir. Eğer rüya sahibi bir erkekse onun için de bu rüya yuva kurmak manasına gelir. Rüyada beyaz gelinlik giymenin bir başka yorumu ise şans ve nasibin artacağıdır. Bu rüyayı yorumlarken gören kişinin ruh hali ve bilinçaltı mühimdir. Uzun zamandır evlenmek isteyen bir kadının bu rüyayı görmesi her zaman yorumlanmayı gerektirmez çünkü bilinçaltının rüyaya yansıması da olabilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın