Rüyada Beyaz Ata Binmek

Rüyada beyaz ata bindiğini görmek çok hayırlı rüyalardan sayılır. Rüyasında beyaz bir ata bindiğini gören kişi için bütün yaşadığı sıkıntılardan kurtulup, hayatında hayırlı başlangıçlar yapacağının haberi vardır. Maddi ya da manevi anlamda çekilen sıkıntıların sonunda huzura ereceğinin ve nasibinin artacağının işaretidir. Bu kişinin düşmanları varsa onlara karşı galibiyet kazanacak, işiyle alakalı hakkını alamıyorsa mevkisi yükselecek, ruhsal olarak sıkıntıları varsa onlar hayra dönüşecek ve evli değilse huzurlu bir yuva kuracaktır. Binilen at parlak, gösterişli ve güzel bir yeleye sahipse bu evlat olarak yorumlanır ve rüya sahibinin evlattan yana nasibinin bolluğuna, çok fazla çocuk sahibi olacağına delalettir. Rüyasında beyaz bir ata bindiğini gören kişinin karısı hamile ise bu rüya erkek çocuğa sahip olunacağının habercisidir. Beyaz bir ata ters şekilde binen kişinin işlerini bir başkasının öncülüğünde yürüteceği tabir olunur.

Rüyada Beyaz At Görmek

Rüyasında beyaz at gören kişi ata binemese de bu rüya hayırlıdır. Beyaz at görmek rüyayı görenin dinine çok bağlı ve şeref sahibi bir kimse olduğuna işarettir. Rüyasında gördüğü atın rengi beyaz ve siyah ile karışıksa bu rüya renklerin yoğunluğuna göre yorumlanır. Beyazı, siyahından çok olan at dinine samimi olarak bağlı olan bir kadın şeklinde tabir edilir. Bu renkteki bir ata bindiğini gören kişi için bu rüya dindar bir kadın ile yuva kurmaya delalettir.

Rüyada Koşan Bir Ata Binmek

Rüyasında koşan bir ata bindiğini gören kişinin hayatında büyük değişiklikler meydana gelir ve bu değişiklikler hayırlıdır. Bir başka rivayete göre ise bu değişiklikler birden üne kavuşmak manasındadır.

Rüyada Beyaz Attan Düşmek

Rüyada beyaz bir ata bindiğini ve bu attan düştüğünü görmek rüya sahibi için olumsuz habere delalettir. Çok emek verdiği bir işten ya da çok para yatırdığı bir ticari faaliyetten sonra hüsrana uğrayacağını, işlerin arzu ettiği gibi neticelenmeyeceğini ve bu yüzden de çok üzüleceğini haber verir.

Rüyada Binilen Beyaz Atın Ölmesi

Rüyasında bindiği beyaz bir atın öldüğünü gören kişi için bu rüya dikkatli olması gerektiğinin habercisidir. Rüyayı gören kişinin etrafında, onun malına ve sahip olduklarına göz diken art niyetli birileri vardır. Sürekli kötü zamanını gözleyen bu kişilere karşı rüyayı gören kimse uyanık olmalıdır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın