Skip to Content

Rüyada Beyaz Ceket Görmek

 Beyaz renk temizliğin, dürüstlüğün ve saadetin simgesidir bu nedenle rüyada beyaz ceket giymek rüya gören kişinin bu meziyetlere sahip olduğunun da göstergesidir. Beyaz ceket aynı zamanda iş ve sosyal hayatında gözde olmak isteyen, lider ruhlu, çalışkan ve hırslı kişileri de sembolize eder.

Rüyada beyaz ceket görmek, iyimser kişinin korku ve tedirginliklerinin sona erdiğine, rahat, huzurlu bir zamana girildiğine, lider ruhlu kişinin önünde yeni fırsatlar doğduğuna işarettir. Başka bir tabire göre beyaz ceket gören kişi, üzerine yeni bir yükümlülük alır. Bu yükümlülük kişinin durumuna göre bazen bir çocuk sahibi olmak, bazen anne babanın bakımını üstlenmek bazen de iş yerinde bir bölüm yöneticiliği veya geçici bir görev verilmesi de olabilir.

Rüyada Beyaz Ceket Giymek

Rüyada üzerinize temiz, düzgün, beyaz renkli bir ceket giydiğinizi görmeniz şans kapılarının aralanacağını, temiz bir sayfa açılacağını,  güzel zamanların gelişini müjdeler. Rüya sahibinin parasal sorunlarından kurtulacağına, borçlarının hafifleyeceğine, maddi manevi esenliğe kavuşacağına hayrolur.

Rüyada beyaz ceket görmek fakat üzerine giyemediğini, olmadığını, yırtıldığını veya kaybolduğunu görmek önünüze gelecek fırsatları bir takım engellemeler ile değerlendiremeyecek olduğunuza yorumlanır.

Rüyada Yeni Ceket Giymek

Rüyada yeni, süslü, şık bir ceket giydiğini görmek, iş hayatında şans ve yükselmeye işaret eder. Ceketinin sökülmüş olduğunu veya giyerken söküldüğünü görmek, iş veya pozisyon değişikliğine yorumlanır. Bir dükkân veya pazardan yeni bir ceket satın aldığınızı görmeniz, yeni bir kişi ile tanışacağınız ve hayatınızın akışının değişeceğine işarettir.