Rüyada Beyaz Çanta Görmek

Çanta yolculuğun beyaz ise temizliğin sembolüdür. Rüyada beyaz çanta görmek, hayırlı, temiz bir yola girileceğine veya namuslu, ahlaklı biri ile evliliğe ve huzurlu bir hayat sürdürüleceğine işaret eder. Rüya gören kişinin beyaz çantayı kendisinin taşıdığını görmesi iyi niyetli, saf ve dürüst bir kişi olduğunu ve bu iyi ahlakını herkesin görerek takdir ettiğini de gösterir.

Renkli Çanta Görmek

Rüyalarda her renk ayrı yorumlanmalıdır, farklı renklerdeki çantaların da farklı yorumları olacaktır. Rüyada beyaz çanta görmek olumlu gelişmeler yaşanacağını müjdeler iken rüyada siyah çanta görmek, bazı kötülüklerin, gizli işlerin veya kudretli, asil bir insanı simgeler. Sarı çanta; kısa süreli hastalıklara veya bir derde, kırmızı çanta; aşk ve evliliğe, yeşil çanta ise işlenecek sevaplara, kazanılacak başarılara yorumlanır.

Rüyada Çanta Görmek

Rüyada çanta taşımak birçok farklı tabire de konu olur. Çantanın şekli, biçimi ve rengi rüya görenin karakteri, davranışları ve toplum içindeki yeri konusunda işaretlerdir. Rüyada görülen pis, eski,  kötü bir çanta kişinin zayıf karakterli olduğuna, şık bir çanta sevilen, popüler bir kimse olunduğuna, parıldayan bir çanta geleceğin çok aydınlık olacağına delalettir.

Kişinin rüyasında keten kumaş bir çanta görmesi; o kimsenin birçok kişiye yardım edeceğine, yırtık bir çanta görmesi; zarara uğrayacağı bir atılımda bulunmaya, deriden yapılmış bir çanta; hanede kırgınlıkların tatlıya bağlanacağına, kumaştan yapılmış bir çanta; bazı asılsız laflar yüzünden sıkıntı yaşayacağınıza yorumlanır.

Çantaya Para Koyduğunu Görmek

Rüyada çantaya para koyduğunu görmek, maddi kazancın artacağına, çantanızı kaybetmeniz elinizden çıkacak paraya, kaybettiğiniz çantayı tekrar bulmanız bir mal satışından elde edilecek kara tabir edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın