Rüyada Beyaz Çarşaf Görmek

 Rüyada çarşaf gör­mek, bir tür gizem, sır anlamında bir simgedir, rüyada beyaz çarşaf görmek ise çoğu kez kısmet, şans ve berekete işarettir. Görülen çarşaf beyaz, ütülü, sık ve kuvvetli dokunmuş ise, rüya sahibinin fazilet ve erdem sahibi bir insan olduğunu gösterir.

Rüyada Beyaz Çarşaf Sermek

Rüyada bir yatak, kanepe ya da koltuğa beyaz çarşaf serdiğini görmek kendisinin yaşadığı haneden kısa süreliğine ayrılış, yolculuk, zamanının bir kısmını başka mekânda geçireceğine yorulur. Rüyada beyaz renkli ve temiz bir yatak çarşafını eline alarak yatağa serdiğini gören kimse, bekâr ise iyi bir eş bulur ve yakında temiz bir evlilik yapar. Evli olanlar için ise bu rüya hanımının hoş ve temiz biri olmasına işarettir.

Rüyada yatağınız üzerine soluk beyaz veya sarımtırak bir çarşafı yaydığınızı ya da düzelttiğinizi görmek, hafif bir hastalığa yakalanacağınıza, kısa zamanda sağlığınıza kavuşacağınıza yorumlanır.

Rüyada beyaz çarşaf görmek ile ilgili pek çok tabir bulunur fakat rüyanın doğru yorumlanması için sadece bir nesne üzerinden değil diğer nesne, eylem, şekil gibi etkenler ile bütünsel değerlendirilmesi gerekir.

Rüyada Çarşaf Görmek

  • Rüyada görülen çarşaf, rüya sahibinin eşi ve evinin idarecisidir.
  • Rüyada görülen çarşaf, kudretli, güçlü, dürüst bir erkek veya iyi huylu güzel bir kadındır.  Bundan dolayı rüyada çarşafa sarındığını gören kimse iyi bir evlilik yapar.
  • Rüyada yatak çarşafı görmek; emin, güçlü, güvenilir bir eşe, yatak, yorgan ve çarşafa sarıldığını görmek evlenmeye, düzen ve rahatlığa ermeye delalet eder.
  • Rüyada ipek ve atlastan dokunmuş yatak çarşafı görmek, yüksek gelire sahip kudretli ve otoriter bir eşe işarettir.
  • Rüyada çirkin ve pis kokan bir yatak çarşafı görmek, eşinin geçimsiz, huysuz ve soğuk biri olduğuna işarettir.
  • Rüyasında çarşafının çalındığını, yandığını ya da çarşaf satın aldığını gören kişinin eşi ağır hastalık geçirir veya vefat eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (3)

Yusuf gunduz

Rüyamda dedem in eski evinin tuvaletindeydim sifonu cekiyordum sonra tuvalet taşıyordu bende sanki alkol içmiş gibi kafam dönüyordu tuvalet taşınca tam kapıdan çıkarken burnum kanamaya başladı ve annemi gördüm sonra babami aramaya başladım beni hastaneye götürmesi için ve bu odaya girdiğimde oda da bembeyaz çarşaflar örtülmüş bu 2 kişilik yatak vardı tabi bu arada burnumun kanaması devam ediyordu ve uyandim

zülfünaz ulupınar

rüyamda büyük bir akarsu ve çamurlu sel gibi sular yükselmişti bende orasında kalmıştım ve yüksek bir kulubeye tırmanmışrım akar suyun içinde beyaz çarşaflar vardı suyla birlikte akıp gidiyorlardı bende hayalmeyal bir ata binip kestirmen mahsur kaldığım yerden kurtulmuştum ve küçükşüğümün geçtiği köye gitmiştim

Betül

Rüyamda yatağıma beyaz çarşaf geçirmişim ancak küçük gelmiş,çarşaf yukarı çekiliyordu,küçük geldi diye hep aşağı doğru çekiştirip durdum.