Skip to Content

Rüyada Beddua Etmek

 Birisinin kötü olması ve başına belalar gelmesi için dua etmek, dost düşman kime niyet olursa olsun, beddua etmek ahlaken de dinen de doğru değildir. Rüyada beddua etmek hiç hayırlı değildir, her çeşit belaya, kötülüğe davetiye çıkartır. Rüya sahibi kişiye tehlike, keder, üzüntü ve gözyaşına işarettir. Eğer rüyada kendisine beddua ediliyor ise kişinin kısa zamanda dertleri hafifler.

Rüyada Beddua Okumak

Rüyada beddua okumak rüya sahibine kötülük getirir, kıskanılmak, nazara gelmek, yokluğa düşmek, hastalanmak ve üzülmek olarak tabir edilir. Rüyada ah etmek sıkıntıya düşmek anlamına gelir. Rüya sahibinin birileri tarafından kötülüğe uğrayacağı şeklinde yorumlanır fakat daha çok hakkının yendiği, kötülüğe uğramış mazlum bir insanın bedduasının tutması olarak değerlendirilir.

Rüyada Birisine Beddua Etmek

Rüyada beddua etmek her türlü kötülüğü ve belayı çağırır, yapılan yanlışlar ve kötü davranışlar nedeni ile utanç duyacağınızı gösterir. Birisine beddua etmek, sağlığının bozulacağına, büyük maddi kayıplara, yakınlarını kaybetmeye, işinden gücünden olmaya ve daha pek çok sıkıntı ile boğuşacağı günler ile karşı karşıya olmaya işaret eder. Rüyada beddua etmek, ayrıca çevresinde onu kıskanan, kötü olmasını isteyen kişilerin varlığı olarak da tabir edilir.

Rüyada Çocuğunuza Beddua Ettiğiniz Görmek

Rüyada kendi çocuğunuza veya çocuklarınıza beddua ettiğinizi görmeniz, çocuklarınız tarafından mahcup olmanıza sebep olacak bir olay, durum yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Anne Baba Bedduası Aldığını Görmek

Kişi rüyasında annesinin veya babasını bedduasını alır ise kişinin çok büyük bir günah işlediğine hükmedilir. Rüya sahibinin büyük bir hatanın içine düşeceğine ve tüm ailesini çok üzdüğüne yorulur.