Rüyada Bebek Öpmek

 Bebekler sevinç kaynağı olduğundan rüyada bebek öpmek, iyilik ve neşeye, güzel günlerin sizin ile olacağına işarettir. Kişinin yaşadığı sıkıntılardan kurtulacağına, çok büyük bir şans kapısının aralanacağına yorumlanır. Rüya görenin lehine sonuçlanacağını müjdeleyen rüya, hem iş hem de özel yaşamda her şeyin pozitif olduğu bir hayata girileceğine, kişinin önüne çok iyi fırsatlar çıkacağına işaret eder.

Rüyada bebek öpmek herkes için hayırlı bir rüyadır; ailenin sıkı bağlılık içinde olacağına, sevgi dolu bir yuva içerisinde mutlu bir hayat sürüleceği şeklinde yorumlanır. Ayrıca mal, mülk, para, gelir sahibi olmak veya kazanç sahibi bir kimseyle bir münasebete girmek olarak da tabir edilir.

Rüyasında bir bebeği öptüğünü gören kimse, henüz evlenmemiş biri ise yaklaşan bir evlilik söz konusudur. Kendisine uygun, anlaşabileceği biri ile karşılaşması ve iyi bir gelecek kurması an meselesidir, rüyayı gören eğer evli ise haneye yeni bir bebek ve kısmet geleceğine tabir edilir.

Rüyada Bebek Kucaklamak

Rüyada birini kucaklamak sevgiye, muhabbete ve dostluğa işarettir. Rüyada bir bebeğe sarılıp kucaklamak genellikle şansın parladığı bir dönem anlamına geldiği gibi uzun zamandır uzak kalınmış, sevilen biri ile tekrar bir araya gelineceğini, çok sevinileceğinin de habercisidir.

Rüyada bebek sevmek

Rüyada bebek sevmek, evlilik veya mutlu bir hayattır. Rüyada bir bebek sevip onunla oynadığını görmek beklemediği bir yerden bir izdivaç teklifi alınacağına ve sevinçli güzel bir haber geleceğine işaret eder. İşsiz ve yoksul birinin rüyasında bebek sevmesi ise kısa bir süre sonra bir iş fırsatı doğacağı ve çok hayırlı olacağı şeklinde tabir edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın