Rüyada Bebek Kucaklamak

 Rüyada bebek kucaklamak, herkes için son derece hayırlı rüyalardandır. Rüya görenin çok yakında güzel haberler alacağına, sevineceği gelişmeler duyacağına delalet eder. Rüyada bir bebeği kucağına aldığını, sevip okşadığını gören kişi bekâr bir genç kız ise yakında hayırlı bir izdivaç yapacağı, bebek eğer kız ise bu evliliğin çok kısa süre içinde gerçekleşeceği tabir edilir. Rüyasında bebek kucakladığını gören evli bir kadın ise yakında hayırlı uğurlu bir bebeği olacağına veya bolluk bereket, yeni bir kazanç kapısı açılmasına, aile içinde huzura ve sıkıntıların bittiği talihli bir döneme girileceğine yorumlanır.

Rüyada Kız Bebek Kucaklamak

Rüyada kız bebek kucaklamak, birisine yaptığınız bir iyiliğin karşılıksız kalmayacağına işaret eder. Rüyasında kız bebek kucakladığını gören kişiye hayırlı bir pencere açılır, rüya gören bekâr kız ise hemen evlenir, gebe kalarak çocuk sahibi olur. Rüyada görülen bir kız bebek, ailede mutluluk ve bereketin kaynağıdır, zorlukları aşıp düzlüğe ulaşmaya, paraya, servete, sıkıntısız yaşama işarettir. Rüyada görülen güzel bir kız çocuğu, düzenli, kedersiz, çok mutlu bir aile yaşantısı ile tabir edilir.

Rüyada Erkek Bebek Kucaklamak

Rüyada erkek bebek kucaklamak, bir müjde alacağınıza ya da para veya bir mülk edinmeye işaret eder. Erkek bebek kucakladığını gören kişinin resmi bir işi hallolur ve işlerinde artış olur. Rüya sahibi için kazancın hiç eksilmediği, şanslı bir hayatı müjdeler. Sağlık sorunları yaşayanların da normal sağlıklarına kavuşacakları şeklinde tabir edilir. Rüyada kucaklanan erkek bebek, aile ve sosyal çevrede sevilip sayılacağına alamettir.

İslami açıdan bazı tabirlere göre erkek bebek kucaklamak, kişinin gelecekte çok güçlü bir düşman sahibi olacağına yorumlanır.

Rüyada bebek kucaklamak daha çok genç kızların ve kadınların gördükleri rüyalar arasındadır. Gerçek hayatlarında korunma isteği ile güvenilir bir hayatı, ilgi, sevgi ve bağlılık ile kurulan bir evlilik düzeni özlemini sembolize eder. 

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (3)

murat

Selamın aleyküm. Rüyada çok küçük bir bebeğin babası boynuna ip bağlayıp çamurlu yerde köpek gibi dolastiriyordu.Adama kızıp çocuğu kucağıma aldım. Bebek sevinip gülüyordu .sonra uyandım. Tabir ederseniz sevinirim. Saygılarımla.

Hasan

Rüyamda erkek bebek gördüm. Kucağıma gelmediler. Sonra aynı rüyanın devamını gördüm ve bu defa kucağıma onları rahatça alabildim. Yorumlar mısınız?

Nesrin

Rüyamda çok kalabalık yüksek bir yerdeydim. Gece kalabalıkla birlikte namaz kıldım. O sırada bir bebek gördüm. Altında sadece bez vardı. Kucağıma alayım derken aşağı düştü. Onu gidip aldım. Bir beze sardım. O da uyudu. Yorumlar mısınız?