Rüyada Bel Ağrısı Görmek

Rüyada bel ağrısı görmek kişinin nasipsizliğinin artık biteceğine, talihin yüzüne güleceğine ve yaşanan aksiliklerin sonunun geleceğine işarettir. Rüya sahibi bazı konularda çok emek vermiş ama emeğinin karşılığını bugüne kadar alamamıştır. Bundan sonra onun emeklerinin karşılığını alacağı bir dönem olacaktır. Akıttığı yaşlar ve çektiği üzüntüler yerini tebessüme bırakır.

Rüyada Bel Ağrısı Çekmek

Rüyada bel ağrısı çekmek çok çalışmanın sonucunda takatin azalmasına, bitkinleşmeye işarettir. Çalışıp didinen rüya sahibi, bedenini hırpalayacak kadar işine odaklanmıştır. Bu tempoyu devam ettirirse, enerjisini kaybedip hastalıklarla boğuşacaktır.

Rüyada Diş Ağrısı Çekmek

Rüyada diş ağrısı çekmek hayra alamet değildir. Rüya sahibinin yaşayacağı tatsız olaylar vardır. Yakınlarından ya da akrabalarından biri tarafından kıymet bilmez davranışlara maruz kalır. Verdiği sevgi ve emeğin karşılığını hiç ummadığı bir şekilde alıp üzülür.

Rüyada Boyun Ağrısı Çekmek

Rüyada boyun ağrısı çekmek uyumsuz bir kişilik ile tabir edilir. Bu kişi, insanların sözlerinin iyi tarafıyla değil kötü tarafıyla ilgilenen ve herkesin tavrından bir başka mana çıkararak en kötüyü düşünen biridir. Ilımlı olmak nedir bilmez. Çevresine sürekli negatif enerji yayar ve huysuz biri olarak tanınır. Bu davranışlarıyla kendisinin sevilmemesine ve dışlanmasına neden olur.

Rüyada Karın Ağrısı Çekmek

Rüyada karın ağrısı çekmek rüya sahibinin hatalarının bedelini ödeyeceği şeklinde tabir edilir. Yaptığı yanlış işlerin ya da kötü davranışların ceremesini yine kendi çekecektir. Haline çeki düzen vermesi gerekir yoksa bu durumda başı dertten kurtulmaz.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!