Rüyada Bebek Sallamak

Rüyada bebek sallamak huzurlu bir aile ortamına işarettir. Rüyayı gören kimse bekâr ise aradığı eşi bulup evleneceğine ve mutlu bir aile kuracağına yorulur. Evli ise çocuk sahibi olacağına, yeni evladıyla hanesinin bereketleneceğine huzur ve mutluluğa kavuşacağına dalalet eder. Kucakta sallanan bebek ise müjdeli bir haberle birlikte yeni gelişmelerin olacağına, kısmetin artacağına, maddi manevi iyi gelişmelere işaret eder.

Rüyada Erkek Bebek Uyutmak

Huzura, başarıya, yeni iş fırsatlarına, ailenin birlik beraberliğine, akraba ve dostlarla bir arada olmaya, bekârsa evlenmeğe, iş yerinde terfi etmeye, maddi bir kazanca yorulur. Mücadeleci bir karakterin, azmin ve çalışkanlığın işaretidir. Ardı ardına gelecek mutlu haberlerin, genişleyen ve güçlenen ailenin habercisidir.

Rüyada Kız Bebek Uyutmak

Ailede yaşanan bir küslüğün sona erip tatlıya bağlanmasına yorulur. Eğer rüyayı gören kişi bekâr bir erkek ise en yakın zamanda kendisine uygun bir eş bulup evleneceğine kısa sürede de çocuk sahibi olacağına işaret eder. Bebek çabucak sakince uyuduysa, zorlukların sıkıntıların azalacağına, iç huzuruna, hane içinde geçirilecek keyifli zamanlara, sevdiklerinden beklenmeyen ölçüde sevgi ve şefkat görmeye dalalet eder.
Rüyada Süt İçen Bebek Görmek
Rızkın artacağına, zenginliğe, evde bolluk bereketin artmasına, iş hayatında yeni kapıların açılmasına, gelirin artmasına yorulur. Temiz, helal alın teriyle kazanılmış kazanca, ticarette büyümeye, beklenmeyen mirasa, devletten gelecek bir paraya işaret eder. Emek verilmiş, canla başla çalışılmış bir işin sevinçle sonuçlanması ve hayırlı haber olarak da tabir edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın