Rüyada Bebek Aldırmak

Rüyada bebek aldırmak; karasızlık ve sıkıntı olarak açıklanır. Ziyadesi ile ailesine düşkün kadınların kaybetme korkusuna dayanan bu rüya (gerçekte gebelikle ilgili bir sorun yoksa) kişinin yapmak istemediklerine, içine attığı üzüntülerine, baskı altında yapılan işlere, saklanan sırlara, kaçıp kurtulma isteklerine yorumlanır.
Rüyada bebek aldırmak; İslami rüya tabirlerinde çok büyük günah işlemeye, şeytana uymaya, dinden imandan çıkmaya rivayet edilir. Modern rüya tabircilerine göre de kişinin pişmanlık duyduğu işlerden dönmesine, hayatındaki sıkıntılardan kurtulması şeklinde hayırlara yorulur.

Rüyada Kürtaj Yaptırdığını Görmek

Kişinin rüyasında kürtaj olduğunu görmesi; sağlık riski gibi zorunlu nedenler ile yapılıyor ise ruhen ferahlama, hasta ise sağlığa kavuşma olarak tabir edilir. Gizli bir ilişki sebebi ile kürtaj yaptırıldığını görülmesi ise sakladığı sırların deşifre olması ve zor durumda kalınmasına işaret sayılır. Bazı durumlarda bu rüya yabancı birilerinin özel hayatınıza müdahale etmesi, huzurunuzu kaçırması olarak da yorumlanır.

Rüyada Düşük Yapmak

Rüyada düşük yapmak, rüyada bebek aldırmaya benzer şekilde yorumlanır. Kişinin medeni durumu ile açıklandığında evli ve doğurgan bir kadının düşük yaptığını görmesi; beklenmedik bir kaza geçirmeye, çocukları ile ilgili üzüntü veren bir soruna veya büyük bir hata yapmaya tabir edilir. Evli ve doğurgan olmayan kadınlar için aile içi huzursuzluğa, ayrılığa, boşanmaya tabir edilen rüya bekâr kadınlar için de içinden çıkamadığı işlerin son bulacağına, birinin müdahalesi ile kurtuluşa müjdedir.

Rüyada Ölü Bebek Doğurmak

Rüyada ölü bebek doğurmak; bazen rüya gören kişinin ailesi ile ilgili yapmış olduğu bir yatırımın kara dönüşemeyip maddi zararına, kalkışılan bir işte sonuç alınamayacağına, bazen de sessizce halledilecek aile sorunlarına, düzlüğe çıkılacağına işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın