Rüyada Bavul Hazırlamak

Rüyada bavul hazırlamak çıkılacak bir yola, yeni başlanacak bir işe, beklenmedi k fırsatlarla karşılaşmaya, yeni bir ev almaya yahut evlenip aile kurmaya işaret eder. Hayatını başkalarına göre yaşamak zorunda olan bir kişinin kendisi için kararlar alacağına, bağlarından kurtulmaya karar verdiğine, farklı bir hayata adım attığına işarettir. Yeni mallar edinmek ve maddi kazanç olarak da yorumlanır. Eşyaları tekraren bavula koyduğunu görmek uzun süreli bir yolculuğa dalalet eder.

Rüyada Bavul Boşaltmak

Olması için çaba sarf edilen zaman harcanılan bir işin sonuna gelindiğine, bir birlikteliğin, evliliğin veya uzun süreli bir dostluğun bitişine işaret eder. Uzun süredir oturulan evden taşınmaya, maddi veya manevi olarak bitenler için hesaplaşmaya, iş hayatında beklenenlerin elde edilemediğini görerek hayal kırıklığına ve uğraşılan bir sorun için çözüm yollarının kapanmasından dolayı vaz geçişe dalalet eder.

Rüyada Bavul Hazırlayıp Yeniden Boşaltmak

Hayalini kurduğunuz, olması için gece gündüz çaba sarf ettiğiniz işten vaz geçip yeni yollar aramaya başladığınıza işarettir. Yıllardır çalıştığınız işten ayrılmak, evlenme yolunda olduğunuz bir ilişkiden daha fazla yıpranmamak adına vaz geçmek anlamına da gelir. Okuduğunuz okulu bırakmak, emek verdiğiniz bir projeyi veya çıkmak istediğiniz bir yolculuğu iptal etmek gibi gelişmelere de dalalet eder. Ancak bu bitişler yeni bir başlangıcın habercisi niteliğindedir.

Rüyada Bavul Taşımak

Uzun bir yolculuğa çıkılacağına işarettir. Tek valiz yalnız yolculuğa başka valizler varsa başkalarıyla yapılacak bir yolculuğa yorulur. Rüyayı gören kişi kadın ise evlenip yeni yuvasına taşınacağı şeklinde de tabir edilir. Erkek ise gurbette çalışmaya gideceğine yorulur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın