Rüyada Başkasının Gelinlik Giydiğini Görmek

Rüyada başkasının gelinlik giydiğini görmek eğer bu rüyayı gören kişi bir erkekse, gördüğü kişi ile nikâh masasına oturabilir ya da böyle bir yola çıkmaya niyetlenebilir. Bu rüyayı gören bir kadın ise o zaman da gelinlik giydiğini gördüğü kişiye bazı konularda çok destek olur. Eğer rüyada görülen kişi çok yakın olmayan bir arkadaşsa, bu rüya o kişinin çok mutlu olacağına ve hayırlı bir yola çıkacağına alamettir. O kişi hayırlı bir yuva kuracak ve yakınlarını çok mutlu edecektir.
Bu rüyayı farklı tabir edenler de vardır. Onlara göre bu rüya bir bebeğe işarettir. Eğer hamile bir kadın bu rüyayı görüyorsa, bir kız çocuğu dünyaya getirir. Bu rüyayı gören kişi hamile değil ama çocuk isteyen biriyse, ona bir evlat nasip olacaktır.

Rüyada Başkasının Gelinliğini Giymek

Rüyada başkasının gelinliğini giydiğini gören kişi çok mutlu olacağı bir hadise ile karşılaşacaktır. Bu hadise, onun uzun zamandan beri hayalini kurdu bir konuyla ilgili olabilir. Sadece kendisini değil, yakınlarını da çok mutlu edecek bu olay ile huzuru artacaktır.
Başka bir rivayete göre ise rüyada başkasının gelinliğini giydiğini gören kişi, çevresinden birinin ya da aileden birinin desteğini alarak bambaşka bir yola çıkacaktır. Hayatına adeta sünger çekip, yeni başlangıçlar yapacak ve beyaz bir sayfa açacaktır.
Rüyasında giydiği gelinlik, hiç tanımadığı birinin gelinliğiyse o zaman bu rüya aile hayatındaki huzura işarettir. Eğer hane içinde problemler varsa, bunlar çözüme kavuşacaktır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (4)

Tural

Evli bir erkegim; 5 cocugum var. Dun gece ruyamda hanimim gelinlik giymis, baskasina gelin gidecek. Ruyamda bile cinnet geciriyordum; nedir sizce yorumu. Iyiki uyandim, sukur ruyaymis dedim.

Sudenaz

Ruyamda yeğenim sayılan kızın sessiz bir odada sevdiği adamla evlenirken gördüm yeğenim bembeyaz bir gelinlik oğlan ise damatlık giymişti yeğenimi bu çocuk gerçek hayatta çok üzdü aldattı bu yüzden bende o odaya girip bağırmaya başlıyorum kızım ama annenlerin haberi yok bunu yapmamalısın diyorum ama beni dinlemiyorlar o odada bizden başka hickimse yoktu çok sessizdi rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim

Ayşe

Rüyamda bir arkadaşımla gezerken gelinlik satan dükkanlara giriyoruz. Birçok kızın gelinlik giydiğini görüyoruz. Bu rüyam ne anlama geliyor?

Sena Yağcı

Teyzem beni rüyasında görmüş. Ben beyaz gelinlik giymişim. Bu rüya neyi işaret ediyor?