Rüyada Başkasının Gelinlik Giydiğini Görmek

Rüyada başkasının gelinlik giydiğini görmek eğer bu rüyayı gören kişi bir erkekse, gördüğü kişi ile nikâh masasına oturabilir ya da böyle bir yola çıkmaya niyetlenebilir. Bu rüyayı gören bir kadın ise o zaman da gelinlik giydiğini gördüğü kişiye bazı konularda çok destek olur. Eğer rüyada görülen kişi çok yakın olmayan bir arkadaşsa, bu rüya o kişinin çok mutlu olacağına ve hayırlı bir yola çıkacağına alamettir. O kişi hayırlı bir yuva kuracak ve yakınlarını çok mutlu edecektir.
Bu rüyayı farklı tabir edenler de vardır. Onlara göre bu rüya bir bebeğe işarettir. Eğer hamile bir kadın bu rüyayı görüyorsa, bir kız çocuğu dünyaya getirir. Bu rüyayı gören kişi hamile değil ama çocuk isteyen biriyse, ona bir evlat nasip olacaktır.

Rüyada Başkasının Gelinliğini Giymek

Rüyada başkasının gelinliğini giydiğini gören kişi çok mutlu olacağı bir hadise ile karşılaşacaktır. Bu hadise, onun uzun zamandan beri hayalini kurdu bir konuyla ilgili olabilir. Sadece kendisini değil, yakınlarını da çok mutlu edecek bu olay ile huzuru artacaktır.
Başka bir rivayete göre ise rüyada başkasının gelinliğini giydiğini gören kişi, çevresinden birinin ya da aileden birinin desteğini alarak bambaşka bir yola çıkacaktır. Hayatına adeta sünger çekip, yeni başlangıçlar yapacak ve beyaz bir sayfa açacaktır.
Rüyasında giydiği gelinlik, hiç tanımadığı birinin gelinliğiyse o zaman bu rüya aile hayatındaki huzura işarettir. Eğer hane içinde problemler varsa, bunlar çözüme kavuşacaktır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın