Rüyada Belediye Başkanı Görmek: Şan, Şeref ve Güç!

Rüyada Belediye Başkanı GörmekRüyada belediye başkanı görmek; büyüklük, şeref, şan, görkem, güç, kısmet, heybet kelimeleri ile değerlendirilir. Genel anlamda olumlu manalara gelen rüya belediye başkanının rüyadaki haline göre iyilikte bulunurken veya tebessümlü ise hayra, üzgün, kızgın ya da darmadağın bir halde ise kendisi ve idaresi için şerre yorumlanır.
Rüyada belediye başkanı görmek; işini iyi yapan ve sevilen bir yönetici ise şeref ve haysiyetinin artacağına, kötü ve sevilmeyen bir yönetici ise afetlere, felaketlere alamet sayılır. Rüyada belediye başkanı veya yüksek makamdaki idarecileri görmek rüya gören için halin vaktin düzelmesine, feraha çıkmaya, bazen de bekârlar için evliliğe işaret eder.

Rüyada Belediye Başkanı Olmak

Rüya gören kişinin sosyal durumuna göre farklı yorumlanabilir olan rüya; genel itibari ile olumlu gelişmelere yorulur. Kendisini belediye başkanı olarak gören kişinin beklentileri büyük, ufku geniş ve idealist olduğuna yorumlanır ve bu rüya onun için hayırlar taşır. Rüyada sevilen sayılan bir belediye başkanı olmak; büyük işler başarmaya, huzurlu bir yuvaya, zenginlik, keyif içinde yaşamaya işarettir.

Rüyada Belediye Başkanı ile Konuşmak

Rüya gören kişinin kafasına takılan bazı sualler için danışabileceği üst düzey kişiye veya bilgisine güvendiği bir büyüğüne yorumlanır rüyadır. Kendini belediye başkanına yakın bir yerde görmek; menfaat bulmak dünyalık işleri düzeltmeye tabir edilir iken bazı rüya yorumcuları aksi olarak; bir eziyete yandaş olmaya, ruhsal veya ahretle ilgili sıkıntılara delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (4)

Gülten Doğan

Rüyamda Belediye başkanımızın elinde bir tencere pişmemiş olan yemeği bana uzatıp bana konuşmadan pişirmemi yarif ediyor.Bende tencereyi alıyorum. Tencerenin içinde salçalı sebzelerin bulunduğu yemeği ocağa koyup pişirmek istiyorum. Ancak tencerenin içinde uzun uzun sebzeleri görüp onları çıkarıp dilerek tekrar tencereye koyuyorum. Ama bu arada çok telaşlıyım. Sonrasını hatırlamıyorum.Yorum için teşekkürler.

Kamile inaç

Rüyamda belediye başkanı gelip ne yemek yaptın karnım çok aç dedi bende yemek yok deyip belediye başkanına tost yapıp verdim oda bana çok eski bi ev içinde hamamı çocuk odalı bir ev verdi. Rüyamın yorumunu çok merak ediyorum.

Erol

Belediye başkanı gülerek yanıma geldi ve elimdeki yeşil tesbihi aldı. Gülerek, sen burada bekle dedi ve gülerek gitti. Bu rüyam ne anlama geliyor?

Harun

Rüyada daha önceden tanıdığım şimdi belediye başkanı olan bir arkadaşımdan iş istiyorum. O da bana, ben seni seçimden sonra belediye başkanına göndereyim o sana yardımcı olur diyor. Sonra o arkadaşım belediye başkanı seçilmiş olarak görüyorum. Bana özel kalem müdürüm ol diyor.