Rüyada Bebek Kıyafeti Görmek

Rüyada bebek kıyafeti görmek, rüyayı gören kişinin en kısa sürede hayırlı ve onu mutlu edecek bir haber alacağına işarettir. Kişinin ya da aile bireylerinden birinin yaşadığı hastalıktan kurtulacağına, işlerinin düzelip kazancının artacağına işarettir.

Görülen bebek kıyafeti kız çocuğuna ait ise üzücü bir haber duyacaklarına, kıyafet erkek çocuğuna ait ise hayırlı bir haber alıp sevinecekleri şeklinde yorumlanır. Görülen kıyafetin beyaz, mavi ya da açık renklerde olması gören kişi için beklediği haberlerin olumlu şekilde olacağını; kahverengi, siyah ya da koyu renklerde ise beklediği haberlerin kendisi için olumsuz şekilde olacağı yönünde yorumlanır.

Rüyada görülen bebek kıyafetinin temiz olması bol paraya kavuşacağına, eline yüklü miktarda para geçeceğine; rüyada görülen bebek kıyafetinin kirli ve yırtık olması ise elinde avucunda olan biriktirdiği paralarını borçlanarak kaybedeceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Bebek Kıyafeti Dikmek

Kişinin emekleri ile yokluk veya yoksulluk konumundan bereket ve bolluğa ulaşacağına işaret eder. Çabasının karşılığını görecek ve huzura kavuşacak, sıkıntılı günleri geride kalacaktır.

Rüyada Bebek Tulumu Görmek

Kişinin eskiye duyduğu özlem ile birlikte hissettiği duygu yoğunluğunun onu duygusal hayatında çalkantılı günlerine geçireceğine işarettir.
Rüyada Bebek Patiği Görmek
Kişinin uzun zamandan beri istediği bir arzusuna kavuşacağı şeklinde yorumlanır. Rüyasında bebek patiğini eline alan kişi sıkıntıları varsa sıkıntılarından huzura erişeceğine, eğer işi ile ilgili sorunları varsa ya da işsiz ise sorunlarından kurtulacağının veya iş bulacağının habercisidir. Hayırlı bir evlada sahip olacağının veya bekar ise evleneceğinin müjdecisi de olmaktadır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Karanfil

Beyaz bebek kıyafetlerini yüksek bir ipe asıyordum. Rüyam ne anlama gelir?