Rüyada Dayak Yemek

Rüyada dayak yemek, rüyaların aksi ile yorumlanmasının en güzel örneğidir. Rüyasında tanıdığı birinden dayak yiyen kişi, rüyasında ona dayak atan kişiden destek göreceğine işarettir. Rüyasında ona destek olan kişi kötü günlerinde sığınacağı dostu olacak, ona en çaresiz zamanlarında yardımcı olacak ve maddi manevi destek sağlayacaktır.

Rüyada Eşinden Dayak Yemek

Rüyasında eşinden dayak yiyen kişi, eşinin sadakatini ve desteğini görecektir. Uzun yıllar sürecek sağlam bir evliliği olacaktır ve hayırlara vesile olacak hayırlı bir eşe de sahip olacaktır. Eşinin kendisini çok seveceği, son derece sadık olacağı ve ona değer vereceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Anne – Babasından Dayak Yemek

Rüyada anne- babasından dayak yediğini gören kişi anne veya babasından kendisine kalacak miras şekilde yorumlanır. Anne- babalarının kendisine destek umdukları bir iş sırasında arkalarında desteklerini göreceklerine ve bu desteğin kendilerini moralini birden yükseltip kendilerini cesaretlendirdiğine işarettir.

Rüyada İş Arkadaşlarından Dayak Yemek

Rüyasında iş arkadaşlarından dayak yiyen kişinin işi ile ilgili sıkıntılı günlerinin son bulacağına, zorlandığı işlerin hafifleyeceğine ve kişinin iş yerindeki konumunun derece ile yükseleceğine işarettir. Yetki alanı ve iş yerindeki unvanı yükselmesi ile müjdeleneceği şeklinde yorumlanır.
Rüyasında Tanımadığı İnsanlardan Dayak Yemek
Kişinin kendisine olan özgüvenini yitirdiğinde hiç tanımadığı kişilerden duyacağı övgüler ve takdirler ile kendisine güvenini tekrardan kazanacağına işarettir
Rüyasında hiç tanımadığı kişilerden meydan dayağı yediğini gören kişi halkın takdirini kazanacak büyük işler yapacaktır. Ve en yardıma ihtiyaç duyduğu sırada hiç tanımadığı kişiler onun için seferber olacaklardır.
Rüyasında Dayak Yemekten Dolayı Öldüğünü Görmek
Kişinin bütünün sıkıntılı günlerini geride bıraktığının, hastalıktan veya yokluktan kurtulacağının, sevmediği insanların etrafından gideceğinin müjdeleyicisidir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın