Skip to Content

Rüyada Başkasının Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada bir başka kişinin hamile olduğunu görmek yeni başlangıçların yaşanacağı şeklinde yorumlanır. Hamile bir insanı görmek onu gören kişinin yeni bir işe başlayacağına veya yeni bir sektöre giriş yapacağına, çeşitli sorumluluklar alacağına ve yeni bir mevkiye doğru yükseleceğine işaret eder. Rüyada başkasının hamile olduğunu görmek bazı yorumlarda üzüntü ve acı verici olaylara da tabir edilebilmektedir. Ayrıca kişinin kötü durumlar ile karşılaşacağına ve hayatında sıkıntılar yaşayacağına da yorumlanabilir.

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

Rüyasında kendi hamileliğini gören kişiler bekar iseler kendilerini ve ailesini zora sokacak olan olaylara sebep olurlar. Bir başka yoruma göre ise rüyada hamile olduğunu gören kişinin evine hırsız gireceği, mal varlığında kayıp yaşayacağı ve maddi olarak çöküntü yaşayacağı yorumları yapılmaktadır. Evli kadınların hamile olduklarını görmesi ise eşleri ile aralarının açılacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kendi Çocuğunu Hamile Görmek

Rüya sahibi olan kişi eğer kız çocuğunun hamile olduğunu gördüyse kızının ve kendisinin maddi olarak rahatlayacağına tabir olur. Erkek çocuklarının hamile olduğunu görmek ise oğlunun evli olduğu durumda boşanacağı şeklinde yorumlanır. Ancak bazı yorumlara göre erkek çocukları rüyada hamile görmek onların iş hayatında ve özel yaşantılarında başarılı bir yol izlemeye başlayacaklarına inanılır. Ayrıca bu kişilerin yaşam standartlarının artacağı ve ailelerine de maddi olarak destek olacakları tabir edilir.