Rüyada Altına Çiş Yapmak

Rüyada altına çiş yaptığını gören kimsenin gerçek hayatında yükseleceği, mutlu olacağı ve sıkıntılarından kurtulacağı anlamı çıkartılmaktadır. Rüyada altına çiş yapmak kişinin yaşadığı mutsuzluklardan arınacağı ve en kısa sürede bütün üzüntülerinden kurtulacağı yönünde yorumlanır. Bu rüyanın eski huzurlu günlere dönüş şeklinde yorumu da mevcuttur.

Rüyada Herkesin İçinde Altına Çiş Yapmak

Rüyada kalabalık içerisinde altına çiş yaptığını gören kişinin hareketlerine dikkat etmediği, konuştuğu lafları çevresini rahatsız ettiği bilinmektedir. Herkesin önünde altına çiş yapan kişinin insanlar arasında rezil olmasına sebep olabilecek yanlış hareketleri olduğu söylenmektedir.

Rüyada Tuvalete Çiş Yapmak

Rüyasında bir tuvalete çiş yapan kişinin dünya ve ahiret hayatının güzelleşeceğine inanılır. İş hayatı ve özel hayatı ile ilgili tüm sıkıntılar son bulur. Kişi tuvalete çişini yaptığını gördüğü zaman büyük bir huzura kavuşur. Ancak pis ve dar bir tuvalete çişini yaptığını gören kişinin eline geçecek olan az miktardaki mal ile hayırsız işler yapacağı ve çeşitli sıkıntılar yaşayacağı söylenir.

Rüyada Uygunsuz Yere Çiş Yapmak

Rüyasında uygunsuz bir yere çişini yaptığını gören kişinin hayatına dikkat etmediği söylenir. İnsanları umursamayan ve bu durum sonucunda toplum tarafından dışlanan bir kişi profili ortaya çıkar. Eğer uygun olmayan bir yere çişini yaptığını gören kişi bu davranışından sonra mutsuz hissediyor ise hayatına çeki düzen vermesi gerektiğine işaret edilmektedir.

Bu yazı A kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın