Rüyada Başsağlığı Dilemek

Rüyada başsağlığı dilediğini gören kişinin hayırlara alamet ettiği söylenir. Rüyayı gören kişinin içindeki bütün korkularından arınacağı ve içini kemirmekte olan kuşkularının tamamından sıyrılacağına delalet eder. Rüya sahibi, kötü insanlardan ve başını belaya sokabilecek olan olaylardan uzak duracaktır. Huzurunu ve umudunu kaybetmemek için kişi daima temkinli adımlar atarak hayatına devam edecektir. Rüyada başsağlığı dilemek aynı zamanda kişinin önemli bir adım atacağına ve bu adımı atmadan önce dikkatli bir şekilde düşünmesi gerektiği şeklinde tabir edilir.

Rüyada Başsağlığına Gitmek

Rüyasında bir başsağlığına gittiğini gören kişinin hayatında ortaya çıkacak güzel ve olumlu gelişmeler karşısında mutlu olacağı söylenir. Uzun süredir uğraştığı mutluluk bu rüyayı gören kişinin hayatında büyük bir etkiye sahip olur. Kişinin kalbinin eskisi gibi heyecanlı ve mutlu atacağı anlamı çıkartılmaktadır.

Başsağlığı dilemek uzun süren dertlerden ve yüklerden kurtulmaya, büyük sorunları çözmeye, hayır duaları almaya ve dualar sayesinde ayakta durmaya delalet eder.

Rüyada Taziye Vermek

Rüyada taziye verdiğini gören kişinin canına kast etmekte olan, arkasından kötülüğünü düşünen ve hayatını zora sokmak isteyen kişilerin varlığına işaret eden. Ancak kişinin kısa süre içerisinde bu kişilerden kurtulacağı tabir edilir. Taziye almak ise beklenmeyen gelişmelerin ortaya çıkmasına ve kişinin yaşayacağı olaylar ile hayatını daha farklı ve renkli yaşayacağına alamet eder. Taziyeleri kabul etmek ise taziye almak ile aynı anlamları taşımaktadır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın