Rüyada Başka Eve Taşınmak

 Rüyada başka eve taşınmak genel olarak gerçek hayattaki gibi, kişinin yaşamında yeni bir düzene geçileceğine, hayatında gerçekleşecek olan bazı ortam değişikliklerine ve rüya sahibinin farklı bir çevre ve mekânda hayatını sürdüreceğine delalet eder. Rüyasında kendisinin başka bir yere taşınıyor olduğunu görmek, rüya sahibinin işlerinin aksayacağına işaret eder.

Rüyada başka eve taşınmak, rüyayı gören kişinin hayatında yapacak olduğu kişinin köklü ve kesin değişiklikleri ifade eder. Hayatındaki çıkmazlar yüzünden radikal kararlar almak zorunda kalan rüya sahibi, mevcut düzenini geride bırakarak, yeni bir mekânda ferahlık arayacaktır. Farklı bir yoruma göre; rüyada başka eve taşınmak, rüya sahibinin iş hayatında yeni ve kritik bir dönem olacağına, iş veya pozisyon değişikliğine işarettir.

Rüyada Yeni Eve Taşınmak

Bir durumdan yeni ve başka bir duruma geçmeye neden olan taşınma rüyada da benzer şekilde yorumlanır. Rüyada yeni eve taşınmak: Bulunulan mekândan daha iyi ve güzel bir başka mekâna taşınmak sevinçli haber, mutluluk ve ferah bir başlangıç yapılacağı anlamına gelir. Bu durumun tersi olan iyi bir evden daha kötü şartlardaki bir eve taşınmak ise üzüntü, keder yaşanacağına, mali durumun bozulacağına, darlık ve kıtlık yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada başka eve taşınmak aynı zamanda rüya sahibinin psikolojik durumunu da yansıtır. Rüya sahibinin iş hayatı ve sosyal çevresinde yaşamış olduğu problemlerden sıyrılmak için bilinçaltında başka bir eve taşınmayı kendine bir kurtuluş yolu olarak görmüş ve rüyasında bunu uygulamaya geçmiştir.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Mustafa

Rüyamda kendimi birden farklı bir yerde buldum. Bir bina içerisindeydim. Bina içinde yatakhaneler ve boş yataklar vardı. Beni bir kız karşıladı ve hangi yatakhanede yatmak istediğimi sordu. Ben herhangi birisini seçtim. Sonra gece olmuştu ve dışarıda bir yerdeydim. Her yer karanlıktı. Bir tanıdığa denk geldim ve nerede olduğumu sordum. Sanırım Elazığ’da olduğumu söyledi. Fakat bulunduğum yerde hiç mutlu değildim. İçimde kuşku ve korku vardı. Bu rüyam ne anlama geliyor?