Rüyada Bal Yemek

 Hayattaki güzel lezzetlerin hissettirdiği zevklerin sembollerinden biri olan bal rüyalarda da benzer şekilde karşılık bulur. Rüyada bal görmek ve rüyada bal yemek temiz kazanç, miras, ele geçecek mülk, şifa, evlilik, doğacak çocuk, sevinçli haber, ferahlık ve şans gibi birçok şeye işaret eder. Rüyasında bal yediğini gören kimsenin arzu ve isteklerine zahmetsizce kavuşacağına da rivayet edilir.

Hamile Kadının Rüyada Bal Yemesi

Bebek bekleyen bir kadının rüyasında bal yediğini görmesi yaklaşan doğuma işaret eder. Bazı rüya yorumcuları doğacak çocuğun erkek olacağına işaret ettiğini belirtir.

Rüyada Petekli Bal Yemek

Bir kişinin rüyasında petekli bal yediğini görmesi sevdiği insanlara kavuşacağına ya da sevdiklerinden iyi bir haber alacağına işaret eder. Bir petekten bal yemek isterken, arıların saldırısına uğradığını görmek, bazı düşmanlık besleyen kişilerden kötülük ve fenalık görüleceğine tabir edilir. Rüyada süzme bal yemek ise iş hayatında çok büyük yenilikler olacağına, mal ve kazanç elde edileceğine yorumlanır.

Rüyada Bal Yaladığını Görmek

Rüyada bal yaladığını görmek bekâr kişiler için iyi ve hayırlı bir evlilik yapılacağının yakın olduğuna işaret eder. Rüyada bal ile birlikte ekmek de yediğini gör­mek, eritilmiş bal görmek şans eseri mal ve kazanç elde edileceği şeklinde yorumlanır.

Hastaların Rüyada Bal Yediğini Görmesi

Bal aynı zamanda, hayattaki tecrübelerden kaynaklanan olumlu bir simgedir. Balın hastalıkları tedavi edici gücü, enerji kaynağı olması, yara iyileştirme gibi özellikleri rüya yorumlarına da yansır. Bazı tabirlerde rüyada bal yemek birçok hastalığa şifa olarak yorumlanır, eğer hasta iseniz kısa zamanda sağlığınıza kavuşacağınızın müjdesidir. Rüyada bal yemek aynı zamanda üzerinizde olan manevi rahatsızlıkların da geçiciliğine delalet eder.

Rüyada Bal Satın Almak

Rüyada kişinin kendisini bal satın aldığını görmesi, çalışmalarının ve iradesinin karşılığını alacağı, amacına ulaşacak mükâfatı hak edeceği anlamına gelir.

Rüyada Bal Satmak

Rüyada bal satmak bazı tabirlere göre uzaktan bir haber alınacağına üzüntüye neden olacak kötü şeyler yaşanacağını simgeler.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın