Rüyada Barıştığını Görmek

Rüyada barıştığını görmek gerçek hayatta olduğu gibi uzun zamandır küs olduğunuz ve barışmak istediğiniz biriyle aranızdaki tüm buzların eriyeceği ve eski mutlu günlerinize geri döneceğiniz anlamına gelir. Küslüklerin bitmesi anlamına geldiği için bu rüya âlimler tarafından çok kutlu ve mübarek bir rüya olarak kabul edilir.

Rüyada küslerin barıştığını görmek ise uzun zamandır küs olan arkadaşlarınızın ve akrabaların sonunda barışacağına, aradaki buzların eriyeceğine delalettir. Rüya âlimleri, eğer rüyada küs olduğunu bildiğiniz birilerinin barıştığını gördüyseniz bunu o kişilere gerçek hayatta da söylemeniz gerektiğini konusunda hemfikirler.

Rüyada küsleri barıştırmak birine çok büyük bir iyilik yapacağınıza ve bu iyiliğin karşılığını fazlasıyla alacağınıza delalettir. Rüyada küsleri barıştıran kişiler kısa zamanda iyi bir gelire sahip olup hayal ettikleri şeylere kolayca ulaşırlar. Uzun süredir ayrı oldukları ile buluşurlar, küs oldukları kişiler ile barışırlar.

Rüyada düşmanı ile barıştığını görmek rüya âlimleri tarafından iyiye yorulmayan bir rüyadır. Genellikle düşmanınız tarafından kandırılacağınıza ve bu durumdan maddi-manevi zarar göreceğinize delalettir. Bunun yanında rüyada düşmanı ile barıştığını gören kişi yanlış insanlarla tanışıp zor durumlara düşebilir.

Rüyada boşandığı eşiyle barıştığını görmek ise rüyada olduğu gibi gerçek hayatta da eski eşiniz ile barışacağınıza işarettir. Bu durum bir plan dâhilinde olabileceği gibi beklenmedik bir an ve beklenmedik bir yerde de olabilir. Âlimler bu rüya ile boşandığı eşiyle barıştığını gören kişinin yeniden evleneceğine ve mutlu olacağına işaret ettiğini söylemekteler.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın