Rüyada Balon Şişirmek

Rüyada balon şişirmek bir şeylerin peşinde beyhude yere koştuğunuz ve sonucun istediğiniz gibi olmadığı anlamına gelir. Rüya âlimlerine göre bu rüyayı görüyorsanız kendinizi olması imkânsız hayaller peşine kaptıran ve bu uğurda elindekileri de kaybeden bir kişi olmanız muhtemel.

Rüyada balon patlatmak çevrenizde yalan söyleyen birilerinin olduğunu ve kısa zamanda o kişinin yalanlarını açığa çıkaracağınızı gösterir. Rüya âlimlerine göre rüyada balon patlatan kişinin yakın zamanda bu yalanlar yüzünden arkadaşları veya ailesi ile arası bozulabilir, kendini beklenmedik ve şaşırtıcı durumlarda bulabilir.

Rüyada kırmızı balon görmek rüya âlimlerine göre uzun zamandır özlediğiniz ve kavuşmayı çok istediğiniz birine kavuşacağınız anlamına gelir. Bu buluşma beklenmedik yerde ve zamanda olabilir. Bazı rüya uzmanlarına göre ise rüyada kırmızı balon görmek uzun zamandır hayal ettiğiniz şeylerin ve uzun zaman uğraşıp sahip olduğunuz şeylerin elinizden uçup gideceği manasında değerlendirilir.

Rüyada balonla uçtuğunu görmek size yakın zamanda gurbet yollarının gözüktüğü anlamına gelir. Rüyanın anlamı eğer maaşlı bir devlet işinde çalışıyorsanız uzak bir yere atamanızın çıkması, bir şirkette çalışıyorsanız şirketin sizi uzaktaki bir şubeye göndermesi anlamına gelir.

Rüyada çocukların balonla uçtuğunu görmek rüya âlimlerince kişinin çocuklarının kısa zamanda evleneceği ve yuvadan uçacağı anlamına delalettir. Eğer uçanlar evlilik yaşında değilse bu durum çocukların iyi okullar kazanacağını ve iyi okullarda okuyacağını işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın