Rüyada Balık Avlamak

Rüyada balık avlamak rüya âlimlerine göre en hayırlı ve müjdeli rüyalar arasında yer almaktadır. Rüyada balık avlamanız uzun yıllardır çalışmanızın ve emeklerinizin karşılığını sonuna kadar alacağınız anlamına gelir. Bu maddi anlamda olduğu kadar manevi anlamda da büyük ve değerli bir karşılık olmakla beraber sizi ailenizle mutlu günlerin beklediğine delalettir.

Rüyada elle balık tutmak ise yaşamınızda kimseye ihtiyaç duymadan kendi yağınızda kavrulacağınıza, kendi ayaklarınız üstünde durarak mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğinize işaret olarak gösterilmekte. Bunun yanında rüya âlimleri bu rüyayı gören kişinin kısa zamanda ekonomik yatırımlar yapmasının ona misliyle geri döneceği konusunda hemfikirler.

Rüyada başkasının balık tuttuğunu görmek ise cesaret edemediğinizden dolayı giremediğiniz işleri sizden başkasının yapacağına, bu işlerden çok para kazanarak ekonomik olarak rahatlayacağına işarettir. Kişinin tuttuğu balığın büyüklüğüne göre kazanacağı gelir ve elde edeceği ekonomik güç de değişiklik gösterebilir.

Rüyada balık ısırması haksız yere elde ettiğiniz ekonomik gelirin size ve ailenize zarar vereceğine işarettir. Eğer balığın ısırdığı yerde büyük bir kanama varsa bu ciddi bir kayıp yaşayacağınız anlamına gelirken eğer kanama küçükse veya sadece acı hissediyorsanız bu son dönemde kazandıklarınızı kaybedeceğiniz olarak yorumlanır.

Rüyada çok büyük balık tutmak rüya âlimlerince şans oyunlarında veya benzer konularda büyük bir ödül kazanacağınız anlamına gelir. Eğer balığı yakalamanıza rağmen karaya getiremiyorsanız bu durum parayı doğru değerlendiremeyip kısa zamanda kaybedeceğiniz anlamına yorulur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın