Rüyada Başkasının Evlendiğini Görmek

Rüyada başkasının evlendiğini görmek rüya âlimlerince tanıştırdığınız kişilerin birbirinden hoşlanacağını, bu tanışmanın kısa sürede nişan ve evliliğe gideceğine işarettir. Bazı rüya âlimleri ise rüyada başkasının evlendiğini görmenin, sevdiğiniz kişi ile evlenmenizin uzun zaman alacağına işaret olduğuna, sürecin ayrılıkla sonuçlanmasının büyük ihtimal olduğuna işarettir.

Rüyada düğününüzü görmek ise rüyada olduğu gibi gerçek hayatta da yakın zamanda evleneceğinize, mutlu bir yuva kurup çocuk sahibi olacağınıza işarettir. Rüyada düğününüzü görmek ancak tanımadığınız bir kişi ile evlenmeniz ise yakın zamanda yeni biri ile tanışacağınızı ve bunun mutlu bir beraberliğin ilk evresi olacağını gösterir.

Rüyada hasta birini evlenirken görmek o kişinin gerçek hayatta hastalıklardan kurtulacağına, ameliyatının başarılı geçeceğine, ağrılarının kısa zamanda son bulacağına işarettir. Bazı rüya âlimleri ise rüyada hasta birini evlenirken görmenin onun yakın zamanda öleceğine işaret olduğunu söylemekteler.

Rüyada yaşlı birinin evlendiğini görmek ise iyiye yorulmayan rüyalar arasında yer alır. Rüya âlimlerine göre rüyada yaşlı birinin evlendiğini görmek gerçek hayatta o kişinin eşinin vefat edeceğine ve yalnız kalacağına işarettir. Bazı rüya yorumcuları ise rüyada yaşlı birini görmenin o kişinin uzun bir ömür yaşayacağı anlamına geldiğini söylemekteler.

Rüyada abinin evlendiğini görmek aileden birinin evlenip yuvadan yakın zamanda uçacağı anlamına gelir. Eğer kalabalık bir düğün görülürse rüya âlimlerine göre bu evlenen kişinin mutlu ve kalabalık bir aileye sahip olacağı şeklinde yorumlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın